Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoztatja az...

Miért foglalkoztatja az embereket a jövőbelátás mikéntje, ha birtokában vannak?

Figyelt kérdés

Én rolam peldaul mindenki tud mindent, sot a jovomet is elregeli akarki. Akkor minek foglalkoztatja az embereket az ezoteria meg a jovo kikutatasa,, ha az en eletemnel ezt meg tudjak csinalni?

Egyebkent nem tudom h hogyan lehetseges ez, de gyanitom, hogy errol ir ugy a Biblia, hogy a satan kionti minden emberre az o lelket, ahogyan Isten szelleme is kitolti az ovet minden emberre az utolso idoben. Csak valasztani kell.



2016. nov. 19. 04:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

A jövődet nem ismeri senki.


Úgy alakítod, ahogy akarod, tudod.


"You Are One Decision Away From a Totally Different Life"

2016. nov. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha "meg tudják mondani a jövődet", akkor valószínűleg kiszámítható vagy, nem sokat változtál/változol, mindig ugyanazt csinálod, ugyanúgy, ugyanazokkal az emberekkel.

Nem mindenki ilyen, van akinek a jövője zsákbamacska, mert kinézik belőlük hogy változnak.



Az ezotéria pedig évezredes parasztvakítás ami az emberek kíváncsiságán és félelmein élősködik.

2016. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te nem akarnád tudni a jövő heti nyertes lottószámokat előre? :-D


Amúgy ismétlem az előttem szólót, ha a te jövődet ennyire pontosan leírják, akkor túl kiszámítható vagy, vagy pedig túl unalmas. Velem próbálná ezt meg valaki, azt hiszem, beletörne a bicskája, olyan az életem, mint egy GPS egy olyan autóban, ami folyton irányt vált, és x időnként megszólal a hang, hogy "újratervezés". Egy kicsit már én is szeretnék kiszámíthatóbb életet, de ez van, ehhez kell alkalmazkodni, és ebből kell kihozni a lehető legjobbat és legtöbbet. :-)

2016. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egyébként úgy vagyok vele, hogy a jövő tekintetében lehetőségek, lehetséges variációk vannak.

Pl. ha azt mondom, hogy:

- Ha a Váci út legforgalmasabb részén a legforgalmasabb időben átmész az úton tilosban, akkor baleset lesz, ezzel igazából mondtam egy lehetséges változót, aminek 99% az esélye, hogy bekövetkezik. Nem történt még meg, de megtörténhet, ha úgy teszel.

Az ezotéria is igazából, ha jól használják, lehetőségekkel foglalkozik, alapozva az emberek viselkedésére, gondolkodásmódjára. Kicsit misztikus formába öltik és ezért sokan nem gondolják át, és hagyják magukat sodortatni, ezáltal olyan, mint hogyha befolyásolnák őket, ugyanakkor ha te úgy állsz hozzá, hogy átgondolod a változókat, választhatsz a lehetőségek közül.

Nem fog az öledbe pottyanni a lottónyeremény, ha nem veszel szelvényt. Nem lesz munkád, ha otthon gubbasztasz a szobád mélyén és nem csinálsz semmit.

Természetesen mindig van egy szerencsefaktor, de nagyobbrészt rajtad múlik, hogyan alakul a jövőd, melyik utat választod, és azon hogyan jársz.

2016. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Miert lett igy lepo tozva az elso? 🙂

Az utolsonak pedig, elegge elkanyarodtal a kerdesrol azzal, hogy felhoztad a munkat meg a lottozast.

2016. nov. 19. 17:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg, aki annyira nem figyel, hogy nem kerul ki, vagy nem lassit le annyira, hogy a gyalogosnak eselye se legyen tulelni, az ne vezessen!
2016. nov. 19. 17:38
 7/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nem tudom, miért pontoztak le ennyire. Talán, mert sokan nem értik, hogy mit írtam.
2016. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem igazan ertem azt, aki a megtudjakot kulon irta. Kifejthetne nekem.
2016. nov. 19. 22:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg az en eletemet leginkabb a jelenesek konyve 9. fejezete fejti meg leginkabb, mert az emberektol meg sosem kaptam oszinte es kielegito valaszt erre a kerdesemre.
2016. nov. 19. 22:19
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem igazan ertem azt, aki a megtudjakot kulon irta. Kifejthetne nekem."


"Ha az igekötő és az ige közé egyéb szavak kerülnek, akkor különírjuk." - Magyar Helyesírás Szabályai, ez nem változott...

2016. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!