Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog ez egy kezdő...

Normális dolog ez egy kezdő kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Tehát van egy csaj akivel pár hete kavargatok, aztán eljött hozzám pár napra "összebújós" partyra tényleg nem a szex volt az első cél, mert mind a ketten úgy voltunk vele, hogy inkább még azért jobb lenne megismerni egymást.


De hát azért én sem bírtam ki meg hát ő sem ,hogy azért valami ne legyen. És hát történtek dolgok, de inkább ilyen petting szerüek szó szerint ujjazás, lecumizott ilyesmi mind a kettőnknek jó volt, de én őszintén szólva kicsit feszült voltam végig. Naggyából már tudom mi a helyzet ilyenkor, hogy miért vannak ezek a dolgok mert én sem ma kezdtem, csak viszont történt velem egy olyan dolog ami nem igazán tetszett.


Tehát amikor ott voltam ,hogy beteszem akkor hirtelen mintha mellbe vágott volna valami hogy inkább még nem (egyébként nem is engedte volna, de eltudtam egyébként elérhettem volna azt is, hogy benne legyen a dologban), és igazából az történt, hogy féltem hogy "beégek" annak ellenére, hogy megdícsérte a testem a farkam is folyamatosan (egyébként nem lenne okom elégedetlenkedni magammal, de nem tudom mivan), és hát állt végig de nem mertem betenni, mert féltem attól hogy lefog lankadni és ezt most komolyan mondom. Egyébként nem volt belőle semmi probléma, mert jól éreztük magunkat de azért bennem volt, hogy egy szexxel talán még jobb lett volna a dolog...azzal, hogy ujjaztam/nyaltam elment 3 szor és még sem éreztem azt hogy készen állok erre a dologra.


Velem lehet a probléma? Igazából kicsit kellemetlenül érzem magam valaki tudna segíteni?(egyébként már volt velem ilyen, és egy idő után megoldódott az adott nővel), de akkor is zavar.


19l

24f



2016. nov. 20. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
ja ,és hogyan lazulhat el egy férfi magától? :/
2016. nov. 20. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy. A bort ezért találták fel ! Persze nem egy vödörrel. !
2016. nov. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bodnar edit ***** válasza:
Ha legközelebb ilyen randid lesz, ahol nem sex a cél, de jól érzitek magatok, választanod kell! Hiszen az agyad tíltja az intim behatolást még, de a szíved és tested akarja! Tehát amikor fel vagy már rá teljes egészében készülve az aktusra, amit késöbb már nem bánsz meg, mindkettőnek teljesülnie kell. Az agynak és szívnek is! Eszméletlen élményben lesz részed!
2016. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!