Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek tetszenek ha egy lány...

Nektek tetszenek ha egy lány kicsit teltebb?

Figyelt kérdés
Tehát nem kövér egyáltalán de van segge es melle, meg egy kis felesleg? Főleg fiatalabb fiúk véleményére vagyok kiváncsi. :)

2016. nov. 20. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahaaa :D

17f

2016. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen, a barátnőmön is volt plussz rendesen :D imádtam

szeretem, ha tudok mit fogni rajta, és nem a kockákat.. :D én is eléggé pufi vagyok.. szóval még aranyos is volt mások szerint :'D

18/F

2016. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Imádom a telt lányokat. Természetesen van egy határ, de úgy átlagban sokkal jobban bejönnek.
2016. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Még jó. Tudom h ilyet nem illik mondani de amíg nem kövér addig jó a telt csajok meg a csúcs kategória.
2016. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok 17/F
2016. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy más a "kicsit telt" a fiúk és a lányok szerint.

Én nekem személy szerint nem jön be. Azt szeretem ha egy lány sportos. Lehet most kicsit durvának fogok hangzani, de én naponta órákat töltök edzéssel, hogy maradjanak azok a kockák és minden a helyén legyen. Erre egyedüli motiváció a párom, mert ő szereti. Pont ezért nekem is jól esik hogyha ezt valaki viszonozza.

Természetesen nem kizáró ok. Pusztán azért mert kicsit teltebb az illető, senkit se írnák le vagy küldenék el. Viszont ha lehet választani akkor nem.

18/F

2016. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyértelműen! Szeretem, ha van mit fogni.

24F (Ha ez még fiatalnak számít :D)

2016. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket. :) Én személy szerint sportolok es neha aggaszt a pl, hogy a combom nagyon izmos es ez ugye a mereteben is megmutatkozik :D de voltak akik azt mondtak, hogy igy vagyok jo ahogy vagyok vekony derék, es hasamon sincs szinte semmi, de a fenekemröl es a combomrol mar nem tudom ezt elmondani. :D
2016. nov. 20. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Az izmos az teljesen más. Az jó :)
2016. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Most telt vagy izmos? És genetikailag vastag a combod vagy a sporttól? :D
2016. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!