Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lányt nem lehet rábirni...

Ha egy lányt nem lehet rábirni hogy mondja már el miért nem tart vonzónak, ami alapján javithatnék, mégis hogy változzak?

Figyelt kérdés
Annyit mond felületesen hogy hát nincs meg az a többlet, meg jófej vagyok meg vicces de nem. Az okát Nem mondja el. Legalább is nem akar megbántani (gondolom én). Pedig direkt irtam, hogy Őszintén mondja el, mert érdekel, nem sértődöm meg. De csak ennyit mondott.. Sőt... sokan csak ennyivel magyarázzák meg. Miért nem tudják leirni hogy Mi a bajuk, mit hiányolnak?? Sokkal könyebben menne legközelebb, ha az ember tudná mik a hibái, amit a másik nem elvár.. Most én igy magamtól hogy szopjam ki a kisújamból? ha nem magamnak akarok megfelelni, hanem egy személy elvárásainak? De nem is ez a lényeg. A lényeg hogy én tényleg kiváncsi vagyok, őszintén mit gondolnak rólam -ami alapján eltudok gondolkodni, és segitség arra hogy változtassak dolgokon, azért hogy vonzóbb legyek.
2016. nov. 20. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy a következőt nem érdekelné az, ami a csaj szerint a hibád. Nem mindegyik egyforma.
2016. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hasznos lenne.
2016. nov. 20. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Ronda vagy, tessék.
2016. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor addig se jutnánk el h találkozzunk
2016. nov. 20. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért lenne hasznos? Találkozol 10 lánnyal, mindegyik mond valamit, és a végén az lesz a baj, amit az első lány miatt megváltoztattál.
2016. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, a találkozás alapfeltétele, hogy megkívánjon?
2016. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Lehet, hogy nincs EGY konkrét oka, hanem egyszerüen csak nincs meg az összhang, ami kellene


2. De ha mondana is valamit, az nem jelenti azt, hogy egy másik lánynak ugyanolyan az ízlése.

2016. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legnagyobb bajod, hogy egy személy elvárásainak akarsz megfelelni és nem a saját magad életét élni.


Lehet, meg em tudja fogalmazni, mi a baja, de az is lehet, hogy tudja, csak nem akarja kimondani, hogy szeretem ha egy pasinak 3 füle van (helyettesitsd be bármivel), de ha növesztenél 3. fület csak énértem akkor már a talpnyalóm lennél és nekem nem kellenek talpnyalók.

2016. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ki tetszik neki. Pl ki volt régi barátja, vagy melyik magyar celeb jön be neki. Akkor összehasonlíhatod magad a vágyképpel.
2016. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van még egy dolog, amit nem tud mindenki. Az illatod, ez tudatalatt nagyon sok mindent elárul a nőknek. Van a felszínes elég tiszta, gondozott-e nekem kérdés. És van egy jelzőszerepe is, a nők kiszagolják az immun-összeférhetetlenséget. Azok a nők akik nem szednek fogamzásgátlót megérzik, hogy melyik férfivel nem jönne össze a gyerek illetve, hogy kivel passzol tökéletesen az immunrendszerük. Néha csak egy ilyen semmiségen múlik,hogy örökre barátzónában maradsz. Te is látod, hogy ilyen esetben pl teljesen felesleges teperni, ha végül mégis megszereznéd a csajt, sose menne jól a szex, mindig fájna a feje, aztán nem jön a gyerek, kivizsgálások sora, mi lehet a baj, te félrelépsz, elváltok és az új pasival 3 hónap múlva terhes lenne. Megtörtént eset.

Nyilván kicsit túl toltam a történetet, de érted a koncepciót. Felesleges valaki után futnod, akivel nincs meg az összhang.

2016. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!