Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bosszantanak az ilyen emberek?

Bosszantanak az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Titeket is zavarnak az olyan emberek akik a látszatra nagyon sokat adnak, fullos minden, pl szilikon itt ott, 4 féle kocsi, ház, legalább évi két nyaralás.... De közben a bank elviszi a kocsikat, a házat árulják adósság adósság hátán, de ezek ellenére is megy a rongy rázás. De enni nincs szinte...de a látszatnak meg kell maradnia?! Miért nem tudnak emberek nélkülözni kicsit ha sajnos úgy alakult? Miért kell meg játszani magukat? Ismertek ilyen embereket?? Ha igen milyen viszonyban vagytok?
2016. nov. 22. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem bosszantanak. Nem érdekelnek. Kizárólag az érdekel, hogy a magam családja anyagi és egyéb biztonságban legyen, semmi egyéb.


Nem vesztegetek energiákat másokra.


Az alapszabály, hogy akinek van, az nem villog vele, úgyhogy a rongyrázókra egy pillantást sem érdemes vesztegetni.

2016. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen embereket, igen, van elég sok. Nekem más az értékrendem, ha kell tudok spórolni, sztem nem ciki, ha az ember abból gazdálkodik, ami van. Néha teszek 1-2 megjegyzést, hogy ez drága kocsi, és amikor azt mondják, hogy köszi és kihúzzák magukat, kiegészítem, hogy neked drága, a te lehetőségeidhez képest, és akkor néznek csúnyán.

Ha nem mondasz semmit, az se baj, az élet megfizet ezeknek, hiszen nem bírják fizetni, fenntartani, a gyerekeik majd hitelt örökölnek, elég durva az, ha valaki mínuszos hagyatékot hagy hátra..

2016. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én csak nőkben ismerek ilyeneket.

Nagy adósságuk van,de folyamatosan veszik drága cuccokat PL:drága ruha,ékszer, meg hülyeségekre költik a pénzt. Állandóan szülök vagy rokonságtól vagy másoktól kér kölcsön pénzt tudjon enni.Kitudja fizetni rezsit. De kölcsön pénzt nem adja vissza.

2016. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem viccesek, hogy ennyi mindent megtesznek azért hogy pénzes embereknek tűnjenek a szememben.

Felesleges idegeskedés...

2016. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem semmi sem bosszant.

Nagy ésszerűtlenségeken pedig jót mosolygok s sajnálkozok. :)

2016. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jah hát nevetségesek... Nem is értem, én is voltam, hogy volt pénzem nem kevés, de voltam olyan csóró, hogy ennem se volt, a lakhatásom is ?-es volt... De egyszer fent egyszer lent... Bár aki a gazdagságba születik az sose fogja lejjebb adni, "még ha már a penész eszi is..."
2016. nov. 22. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fényűző életet élek, és csak a kisújj mozgattam meg érte. Az embereim dolgoznak a gyárban, én az írodában szűrcsölgetem a titkárnő kebleit, ha kap egy ötöst fel is mossa velem a padlót.
2016. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!