Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl ronda vagyok. Milyen...

Túl ronda vagyok. Milyen módon tudnék változtatni a külsőmön?

Figyelt kérdés

Sok embertől megkaptam már, hogy nagyon ronda vagyok. Akik azt mondták, hogy nem, csak azt akarták, hogy jobban érezzem magam, meg amúgy is sosem hiszem el, ha valaki azt mondja, hogy szép vagyok.

Sokáig nekem is nehéz volt elfogadni ezt a tényt, viszont most már ott tartok, hogy tudom, hogy nem lesz senki aki szóbaáll velem, sem kapcsolatom ez lesz. Vannak, akik meg szoktak nézni, de valszeg csak azért, mert ronda vagyok, utána meg kiröhögnek.. (legalább is az esetek túlnyomó többségében mindig ez történt). Egyszerűen csak nem nézek ki úgy, ami a legtöbb fiúnak kell. Se különleges hajszínem nincs, teljesen tömegszínű a hajam. A szememre sokan mondják, hogy szép, de nem ez fogja meg a másik embert. Kell fogszabályzó is, de nincs rá pénzünk, úgyhogy egy ideig ezt is el kell fogadnom, igyekszem minél ritkábban mosolyogni. Bár több fogorvos is mondta, hogy amúgy szép fogaim vannak, csupán van 1-2 fogam ami csúnyán áll. Ha nem látszana nem érdekelne, de nagyon feltűnő. Sem magas nem vagyok, sem nagyon vékony. A hajam is nagyon ronda, töl mindegy mit csinálok vele, mindig szétáll. A megfelelő kommunikációs képességeim sincsenek meg, senki nem beszél velem, töl egyedül vagyok nap mint nap. Alapjáraton nem zavar. A legtöbbször, ha valaki próbál hozzám közel kerülni, akkor elzavarom. Nem bírom, ha valaki bizalmi viszonyba akar velem lenni. Azt is visszautasítottam, ha valaki másképp közeledett hozzám(de ez nagyon ritka), egyszerűen nem érzem, hogy tudnék valakit szeretni.


De most nem is ez a lényeg. A külsőmet szeretném valahogy megváltoztatni. A smink nem segítene (próbáltam) és nem, nem azért mert bénán lett megcsinálva, mert egy olyan ember csinálta meg nekem, aki amúgy minden nap szokta magának is csinálni. Sőt, azt is láttam, hogy sokan összenéztek, meg kiröhögtek.

Szóval ezen kívül valami más megoldást szeretnék csinálni. A hajszínváltoztatáson túl vagyok. Amilyenre megváltoztattam, nem tetszett, meguntam.

Pedig amúgy nem vagyok igénytelen. Az öltözködésemre is figyelek és nem csak 2-3 db ruhám van.

Most ne mondogassátok, hogy biztos nem vagyok csúnya, mert még nem láttatok. Higyjétek el, az vagyok. Ezzel megspóroltam egy felesleges kört.


2016. nov. 25. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha próbált valaki közeledni hozzád, akkor nem vagy csúnya. Ennyi. Aki ronda, annak még barátai sincsenek általában, mivel a nagy előítéletek közepette kiközösítik mindenhonnan.
2016. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Önbizalom.. Küldj képet ide vagy privátba és megmondom hogy szép vagy csúnya vagy e :D
2016. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Vigasztaljon hogy a szépség az múlandó, a csúnyaság meg állandó.
2016. nov. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Helyes önértékeléssel.
2016. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A szépség nézőpont kérdése. Ha belülről kifelé nézel és szépnek látod magad, akkor értelmét veszti minden más nézőpont. Ha nem látod szépnek magad, akkor a belsődön kell változtatnod, nem a külsődön.
2016. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet, tuti nem vagy olyan csúnya mint amilyennek leírod magad. Múltkor volt egy hasonló kérdés, akkor kaptam képet a kérdezőtől, és egy tök csinos lány volt, nem hittem el.. :D
2016. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem l, hogy a smink nem segít semmit. A műszempilla is sokat dob a tekinteten.


Plasztika: orrműtét, szemhéjműtét, szájfeltöltés.


Ha küldesz képet akkor megmondom, hogy pontosan min kell változtatnod és dokit is tudok ajánlani.

2016. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy kicsit proli hasonlat, de a valóvilágban szereplő Vivi elég csúnyácska, de annyira vicces meg cuki, hogy ez kompenzálja a külsejét, és nekem pl ő tetszik.. :D
2016. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
#8 - hát letagadhatna vagy 15 évet. Mentálisan persze.
2016. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem imádnivaló :D
2016. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!