Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hatna rátok ha egy...

Hogy hatna rátok ha egy számotokra kedves személy facebookon fent lenne napközben időközönként, de nem olvasná el az üzeneteiteket akkor, csak naponta egyszer-kétszer válaszolna?

Figyelt kérdés
Gondolom én nem vagyok fontos neki, miért járna fel néha ha nem emberekkel beszélni?
2016. nov. 27. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom elfoglalt, van jobb dolga is, nem lennék ezen felháborodva.

Valószínűleg ha közelebb kerülök hozzá több időt szánna rám.

2016. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Kérdések merülnének fel bennem, miket feltennék neki.
2016. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Blade Bone ***** válasza:
82%
Az elején még rosszul esett, mert nekem is vannak ilyen barátaim, de már én sem foglalkozom velük annyira, havi egyszer válaszolok nekik bővebben és annyi. Nem pörgetem magam feleslegesen. :)
2016. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
pl mert nem lehet nálam a telefon a melóhelyen, csak a szünetekben, akkor írok, amikor szüneten vagyok.
2016. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Ez rendben van, de magától nem csatlakozik a telefon a messengerre és jelzi ki hogy mikor voltál elérhető utoljára.
2016. nov. 27. 18:11
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem esne jól, de lehet, csak elfoglalt.
2016. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Mert akármennyire kedves, és édes, és fontos vagy, akkor is a tesóm/párom/legjobb barátnőm üzenete élvez elsőbbséget. És tapasztalatom szerint az ismerkedni vágyó embereknél sosincs olyam, hogy "csak válaszolok", mert azonnal érkezik az újabb üzenet, erre pedig már nincs idő.

Lehet, hogy nyers, de így van.

2016. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Azért nem értem a dolgot, mert akivel beszélek, írta hogy most a hétvégéig eldönti hogy jön-e egy programra, és az írásából eleinte az jött le hogy érdekli a dolog, tetszik neki, de ezek szerint mégsem.
2016. nov. 27. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Én is szoktam ilyet, nem feltétlenül kell ebbe belebeszélni ennyi mindent. Általában két dolog között nézek fel és nincs időm arra, hogy elezdjek beszélgetni. Az időigényes és problémás dolog. Ezért amikor időm van elolvasom, válaszolok aztán megyek dolgomra, de nem chatelek rajta. És egyébként azét megyek fel, mert vannak jó és érdekes dolgokkal foglalkozó csoportok is, ahol érdekes, információt szolgáltató bejegyzések vannak. Vagy épp csak számomra kedves dolgokról szép képek és a többi. Nem csak chateleni lehet feljárni oda. Szerintem ne misztifikáld túl.
2016. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Semmi sincs túlmisztifikálva, ezek tények. Megbeszéltük hogy lefixáljuk a dolgot, erre írt valamit, válaszoltam is rögtön. Azóta félóránként elérhető, ha valakinek erre vasárnap nincs ideje, az én szememben a szavahihetősége csökken. Annyira utálom a bizonytalanságot, mindennél jobban a világon, de neki ezt kell csinálnia, nem is először.
2016. nov. 27. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!