Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedülálló lányok, akik...

Egyedülálló lányok, akik aztmondják "élvezik az életet, hányszor fekszenek le férfival 1 héten?

Figyelt kérdés
Akik azt állitják hogy nekik nem kell komoly kapcsi meg ők jól elvannak egyedül is. -egyedül is? ez azt jelenti hogy semmi szexuális tevékenységet nem fojtatnak senkivel? Még is sokan mondják ezt hogy Jól elvannak egyedül is.. Akkor hazudnak?
2016. nov. 27. 18:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer sem :) Régebben volt barátom, szóval tudom, mit hagyok ki, de így döntöttem. Egy későbbi siker, illetve a barátokkal szerzett élmények szerintem többet érnek egy jó szexnél.
2016. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
sehányszor
2016. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Az első két hónap a nehezebb szakítás után, hogy hiányzik egy férfi, aztán most már a 3. hónapban elég jól érzem végre magam. Szóval nem fekszek le egy pasival sem, a kérdésre válaszolva :) attól még tök jól elvagyok magammal, ki vagyok simulva, sokat alszok, azt csinálom amit akarok akkor amikor én akarom,kevesebb stressz ér, mint amikor párkapcsolatban voltam. Kiegyensúlyozott vagyok, hogy nem kell aggódnom egy pasi miatt, koncentrálhatok más dolgokra is. Nem minden a szex, bár egy pasinak lehet ezt hiába mondom :D
2016. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szűz vagyok, 0 alkalommal.


Ha csak a dugás adna örömöt, elég szar lenne az élet.

2016. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Na ez eddig szép és jó, kár hogy az életbe valahogy nem ez mutatkozik meg a lányokról..
2016. nov. 27. 19:18
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyszer sem, majd párkapcsolatban megoldom, érzelmi kötődés nélkül nekem ez amúgy sem megy. Nem csak szexből áll az élet. :-)
2016. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem velünk találkozol az életben... :-D
2016. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem hetente vagy kéthetente összeszednek valakit estére a pénteki buliban, aztán annyi. De igazából nem tudom biztosra, meg egyénfüggő is lehet.
2016. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányok többségénél ez nem úgy megy, mint a fiúknál, hogy szex nélkül megáll az élet. Én például ha nem vagyok szerelmes, eszembe se jut a szex hónapokig.
2016. nov. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyedulallo vagyok. Elarulom a titkot egyx sem. Nem mindenki olyan.

De te vagy baromi nagyot csalódtál vagy pedig igen hoppon maradtal mert eppen vki lekoptatott.

Egyebkent a pasik ezt milyen jogon kerdezik? Ha ok csinaljak meno egy no pedig csak .... lehet? Erdekes.

2016. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!