Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Holnap bioszom...

Robi013 kérdése:

Mit csináljak? Holnap bioszom lesz és a vért és a vérzéseket kezdjüj tanulni. De én annyira nem birom a vért hogy ha szóba kerül a vér én nagyon rosszul leszek. Szédülök, el fehéredek, valamikor el is ájulok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
kezeld tárgyként, tudd, hogy olyan, mint a víz, csak a kis vérplazma megfestette, jegyezd meg, hogy benned hasonló állapotú vérből is van pár lityi, de ha ezek nem segítenek, akkor vágd el az újjad, füled, vagy valami hajszálerekkel gazdagított területet és nézd, ahogy folyik lefelé és tapasztald, hogy nem változik semmi, azon kívül, hogy összemocskolod a cuccaidat a vérrel. Tuti, hogy szar ötleteket adtam, de én soha nem tudtam félni a vértől, nem biztos, hogy jó rám hagyatkozni
2016. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért lehet, hogy nem árt, ha négyszemközt elmondod a tanárnak, hogy neked van egy ilyen fóbiád. Egyébként, szerintem keresd fel az iskolapszichológust. Nem kell senkinek elmondanod, hogy meglátogatod, és nem leszel "dilis" tőle, ő egyszerűen egy szakember, aki tud neked jó tippeket adni, hogy hogyan küzdd le ezt a szorongást. Jobb, ha most megbirkózol vele, mert sokkal könnyebb lesz így a későbbi életedben, ha majd nem fogsz félni pl. a vérvételtől.
2016. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom leküzdeni. Köszönöm a választ.
2016. nov. 29. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!