Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják az emberek...

Miért mondják az emberek kapásból a másikra, hogy hülye?

Figyelt kérdés
Amikor más nézőpontból mondom el a véleményem egy dologról mint amit a többség elvárna és inkább az igazságot keresem mintsem az ő igazát,akkor miért mondják ezt kapásból?Szűklátókörűség? Bele sem gondolnak abba,amit mondtam nekik.

2016. nov. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj valami konkrétat.
2016. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert birkák..és a birkák mind szeretnek egymás után menni. Ha valaki újat mutat urambocsá', akkor félnek, hogy a végén még irányt kell változtatniuk.
2016. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ők olyan okosak
2016. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rám még sosem mondták pedig nagyon másképp közelítek meg sok kérdést mint az átlag.
2016. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azt vettem észre hogy kérdeznek, elmondom a véleményem de mintha meg se hallanák, aztán meg jön az hogy Na és mit mondok én rá...vagy mintha valami tökéletes megváltó dolgot várnának tőlem vagy én nem is tudom.. aztán engem néz hülyének ha nem kapja meg a választ.. Ezek az emberek süketek, saját üres fejük után mennek
2016. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert tudatlanok+elvannak mosva maguktól
2016. nov. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!