Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberi tartást hogy lehet...

Emberi tartást hogy lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam, visszahúzódó vagyok, ha megaláznak nem kérem ki magamnak, hanem megbocsájtok. Ez az önbizalomhiány gyerekkoromba nyúlik vissza, ott voltak problémák. Most azt kérdezem, hogy tartást hogy tudnék szerezni, hogy ne legyek mások csicskája, hogy ne rendeljem alá magam másoknak. Pedig érdekes módon magas az önbecsülésem, értékes embernek tartom magam. Milyen ötleteitek vannak?
2016. nov. 30. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha magadtól nem érzed megalázónak ha megaláznak, attól még ésszel felfoghatod, hogy az történt. Így pedig tiltakozhatsz is.
2016. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csapj oda verbálisan. Ha szívességet kérnek, mondj nemet. Kit érdekel ha megsértődnek.

Gondolom fiatal vagy még, bár én sem vagyok még olyan idős, de 14-18 éves koromig én is ilyen kis szubmisszív voltam, szóval lehet ahogy idősödsz ez is majd alakul.

Van egy tökjó idézet ehhez kapcsolódóan:


"Régen, ha bementem egy emberekkel teli szobába, azt figyeltem, hogy vajon tetszem-e nekik.

Ma körülnézek, és azon tűnődöm, hogy ők tetszenek-e nekem."

:)

2016. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el gyúrni. Meglásd az arcod is megnő, nemcsak az izmod (saját tapasztalat).
2016. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a gyúrás nem fejleszt ilyen téren.

sőt,visszahúzódó félénk izmosként még nevetségesebb leszel,mert a kondi magányos,nem szociálisan fejlesztő sport.

viszont ha a képességeidet fejleszted a izmaid helyett az már vívhat ki tiszteletet,pl ha megtanulsz verekedni,az szinte mindenkiben,aki nem ismeri el abban is tisztelet vált ki.

és ha erre jön rá az izmos kidolgozott izomzat az már tényleg az ütős kombó.

de lényegében a sikeresen végrehajtott tettekből épül fel az önbizalom és a rutin ad neki alapot.Szóval kezd el boxolni járni.

2016. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nő vagyok és 45 éves. Furcsán néznék ki felduzzasztott izomzattal!
2016. dec. 1. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:

max álmodban érhetnél el felduzzasztott izmokat.

annyira szánalmas ez még évek válaszolgatása után is,hogy azt hiszik egyesek,hogy csak úgy felpattan rájuk az izomzat.

2016. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!