Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertáltak! Ti nem érzitek...

Introvertáltak! Ti nem érzitek hátrányát ezen tulajdonságotoknak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagyok a hátrányaival, de az előnyeivel is.
2016. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Én szándékosan vagyok ilyen.

Extrovertáltból képeztem magam, ... lényegesen kevesebb csalódás ér.

2016. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ahogy a #3 válaszoló mondja.

Van hátránya, de mellette előnye is.

2016. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, inkább előnyösnek tartom ezt a tulajdonságot.
2016. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én hátránynak érzem.

Megírnátok mi az előnye?

2016. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy, mint a hetes, erre én is kíváncsi vagyok.

Én is introvertált vagyok, de sokszor rossz dologként élem meg, mert nem hiszik el, hogy bizonyos dolgokra képes vagyok, kételkednek bennem, és ez nagyon rosszul esik. Nem sajnáltatásból írom, mert (csak) ez a része, ami nagyon zavar. Nem tudom ti ezzel hogy vagytok vagy egyáltalán tapasztaltok ilyet.

2016. dec. 1. 19:59
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

INTJ vagyok, nem igazán érdekel más mit gondol rólam. Egyedül az zavar, ha hülyének néznek, és úgy beszélnek, viselkednek velem. Így én nem érzem azt a hátrányt, amit a kérdező említett. Nyilván rengeteg van, főleg a -mind baráti, mind szerelmi- kapcsolatok terén. De azért előnyei is vannak bőven. Például egy introvertált ember nem igényli annyira a társasági életet, több szabadideje marad, amit hasznosan felhasználhat (mondjuk olyan dolgok tanulásával, ami érdekli). Sokkal jobban megismeri önmagát azáltal, hogy befele fókuszálva éli az életét. Ez mondjuk pályaválasztásnál, vagy egyéb, fontos döntések meghozatalánál jön nagyon jól. De egy sokkal stabilabb, kidolgozottabb világnézetet, és személyiséget építhet, mint extrovertált társaik. Az introvertált emberek általában sokkal mélyebbek. Az általában szó az egész szövegemre vonatkozik, persze, vannak ellenpéldák mindkét oldalon, egy szóval sem állítom, hogy nincsenek.

2016. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7

Elhitetik velünk, hogy így nem lehet élni, ez így nem jó, amit mi jónak tartunk, az igazából rossz, negatív. Ezért nem szeretünk ilyennek lenni.


Közben:

El tudunk lenni egyedül is, nem vagyunk társfüggők.

Ha egy nap itthon kell lenni, nem esünk mély depibe, hogy ne üres volt a napom.

Van ezer hobbink, sosem unatkozunk. (na jó, esetleg nagyon lusta, semmit-se-akarok-tenni pillanatainkban.)

Tudunk tanulni, tudunk küzdeni.

Ha sportolni akarunk, akkor nem várunk futótársra, meg úszótársra, hanem elmegyünk egyedül. Közben elgondolkozunk a terveinken, érdeklődési köreinken, feltöltődünk.

Egyedülléteink során sok szépséget vehetünk észre.

És mivel nem beszélgetünk, ezért ezekre igazán odafigyelünk.

Mindent le tudunk rendezni magunkban, talán még eredményesen is.

Ki tudja, talán nagy feltalálók leszünk :D

2016. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!