Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány hét után látszik meg a...

Hány hét után látszik meg a rendszeres edzés eredménye az alakomon?

Figyelt kérdés
Heti 3x futás és rubint réka féle gyakorlatok. Már 2 hete csinálom. Nem fogyni szeretnék, csak izmosodni.
2016. dec. 1. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
"Már" "2 hete"
2016. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ez nálam nagy szó, mert 1-2 edzés után mindig feladom, de most komolyan csinálni szeretném.
2016. dec. 1. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mérnéd a körméreeteidet, akkor már most is lenne különbség, de egy hónap után már mások is észre fogják venni. A lényeg, hogy folytasd szorgalmasan, akkor lesz eredménye.
2016. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
1 hónap még kutyafüle, pláne ha nem súlyzósak a gyakorlatok. 2-3 hónap reálisabb. De mérni érdemes, hamarabb ad megerősítést mint a tükör.
2016. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezektől nem fogsz ízmosodni. Súlyzós edzés kell neked.
2016. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha izomlázam van akkor fogok. És volt amikor annyira izomlázam volt hogy mozogni is alig bírtam mert mindenem fájt. Én is gondoltam a súlyzós edzésre de nincs pénzem súlyzókra meg konditeremre se, miből csinálhatok súlyt? A karizmomat nem tudom mivel erősíteni.
2016. dec. 1. 18:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Az izomláz nem egyenlő a fejlődéssel.
2016. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne?
2016. dec. 1. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogsz fejlődni attól, hogy izomlázad van. Ha nincs pénzed/nem akarsz terembe menni végezz sajáttestsúlyos edzést. Neten van sok fajta edzésterv hozzá. Mondjuk minimális befektetés ehez is kell pl.: húzódzkodórúd.
2016. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert az izomláz az izomrostok közötti mikro sérülések gyulladásától van, és ha kevés ez a mikro sérülés akkor nem fejlődsz de be tudnak gyulladni ezért izomláz is lesz.
2016. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!