Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomnövelés rovására mehet a...

Izomnövelés rovására mehet a rendszeres edzés utáni, illetve edzéseken kívüli futás?

Figyelt kérdés
Szálkásabb leszek tőle, ha súlyzós edzések mellé majdnem minden nap futok is, vagy ettől csak nehezebben fognak felépülni az izmok?

2016. okt. 24. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ, mit jelent neked a futás... pl intervallum edzés, vagy pár perc sprint, esetleg haza kocogás a 3 km-re lévő teremtől, vagy lefutni 10km-t csak úgy...
2016. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég kaját viszel be, akkor tök mindegy.
2016. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha eleget eszel akkor nem esik le az izom ez miatt, viszont a regeneralodas nehezebb lesz, es a tuledzes is fenyegethet. ahogy elottem irtak, nagyon nem mindegy milyen jellegu es mekkora volemenu futas. az intervall a legjobb zsirt egetni. rovid sprint, aztan kocogas es megint sprint, igy valtogatva.
2016. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak támogatni tudom az előttem szólók hozzászólását.

Én konkrétan aerób vagy kardió edzéseket futással tudtam le zsírégetés idején. Csak nem mindennap hanem inkább heti 2 alkalommal mentem neki a futásnak.

Nagyon hatásos kis cucc. Csak enni kell hozzá rendesen. Meg sokan mondják, hogy ha egy picit spórolsz akkor egy plusz glutamin bcaa kombóval megtudod előzni még inkább az izomveszteséget.

Amúgy meg az izomveszteség részben elkerülhetetlen. Szerintem ilyenkor csak arra kell törekedni, hogy ezt minimálisra redukáljuk. Elég szép atletikus kinézetet lehet vele létrehozni. hajrá! Ne add fel! :)

2016. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!