Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én figyeltem meg azt a...

Csak én figyeltem meg azt a vicces, szókimondó parasztgyerek típust?

Figyelt kérdés

Megyfigyeltem hogy vannak azok az emberek akik ilyen nagy parasztok, (édösapám, édösanyám, gyerök, embőr, mög, kőll szavak jellemzik) És ezek azt hiszik hogy mert nekik vicces beszédük van, meg parasztos mondásaik, szólásaik ők már bármit megmondhatnak bárkinek!

Egyszer az egyik ilyen beszólt nekem, aztán megindultam felé, és egyből tudatosan elkezdett minnél parasztosabban beszélni, meg olyanokat amiket tudja hogy röhögök, és elsímúl az ügy!


2016. dec. 1. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ínnye komám micsuda jó mögfigyelő kend. Nem köll ám úgy nekidurálnia magát ,felpaprikázódni minden kicsinységön inkább igyék mög egy jó kupica kisüstit a vicceskedő földijével ,az mögnyugtatja fortyongását a lelkinek.
2016. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na így csinált pont amikor megindultam telibeverni!
2016. dec. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!