Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is megsértődtök, ha nem...

Ti is megsértődtök, ha nem köszönt fel egy barátotok titeket névnapotok alkalmából?

Figyelt kérdés

Volt már rajtam számonkérve, hogy este 10 van és még fel se köszöntöttem, milyen barát vagyok.

Volt már számonkérve rajtam, hogy nem lájkoltam be egy képét Facebookon, milyen vagyok..

Volt, hogy elmerészeltem menni egyedül edzeni és mekkora féreg vagyok, hogy nem szóltam neki, így inkább nem is megy.

Volt, hogy számonkérte, hogy én sosem hívom fel nálunk őt, míg ő sokszor hív engem.


Ugyan ez a srác születésnapom után 1 hónappal később köszöntött fel, mert elnézte a hónapot.

Nem szeretem a Facebookot, csak kapcsolattartásra használom, nem is lájkolgatol semmit.

Mindig késik, ha megbeszélünk valamit, ha egyedül megyek edzeni, akkor meg vagyok 1.5 óra alatt mindennel, vele ez 2.5 óra mert előtte mindig megéhezik, akkor wc-zik vagy akármi, esküszöm, hogy sosincs olyan, hogy időben kezdjünk neki és időben tudjuk le, mert mindig ráérősködik.

Nem hívom fel, mert általában el vagyok magam, gépezek, tanulok, akármi, nincs szükségem arra, hogy más szórakoztasson, a másik pedig, hogy megeszi a kajámat, megéhezik, menjünk enni vagy adjak neki. Ő mindog ráér, ha otthon is van, akkor vagy alszik vagy a telefonját nyomkodja, így jó, ha ott vagyok és van aki őt szórakoztassa. Melleslrleg heti 1x megyek fel kb, akkor is jövök minél hamarabb.


Én mindem tudok egyedül csinálni, nem hívom soha, mert el tudok menni egyedül venni egy farmert vagy pólót, de nekem mennem kell vele, ha nem, akkor én vagyok a szemét ismét.


Nem egyoldalú ez kicsit?


2016. dec. 5. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem sértődök meg. Régesrég túl vagyok az ilyen kicsiségeken.
2016. dec. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De, egyoldalú.

Te csak nyűgnek érzed őt, míg ő, ha nem is valami figyelmes veled, de igényelné a társaságodat.

Én a helyedben leépíteném, ha már egyszer ennyire nem állhatom. (Másrészről a helyében nem próbálnám keresni a társaságod, mert már leesett volna, hogy sz*rt sem számítok a szemedben.)

2016. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy a barátság elvárásokon alapszik.
2016. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Hallod, komolyba kinyitottam a lexikont, és a "Rossz barát" jelentése mellett ez a kérdés szerepelt, szóról szóra.
2016. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam.. Néha már kajak rosszuk éreztem magam, hogy minden számon van kérve. Mintha én lennék a szemét alak.
2016. dec. 5. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Általában magam sem tudom mikor van pontosan a névnapom, úgyhogy határozottan nem.
2016. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy ne sértődnék! XDXD
2016. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nem vagyok sértődős,meg facebookom sincs :)
2016. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számomra a névnap egy jelentéktelen kamuünnep, azt is el szoktam felejteni, amikor az enyém van.

A leírásod alapján pedig ez az ember egyáltalán nem a barátod, hanem egy önző, parancsolgató, követelőző kis senki, aki csak kihasználna, ha hagynád. Egyáltalán miért is tartod az ilyennel a kapcsolatot? Nekem egyáltalán nem hiányozna egy ilyen alak az életembe.

2016. dec. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*életemből.
2016. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!