Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék újra bízni...

Hogyan tudnék újra bízni másokban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen senkiben nem tudok megbízni. Egyetlen egy ilyen embert sem tudnék megnevezni, akinek pl a problémáimról beszélhetnék. Sőt, egy ismerősömmel sem vagyok úgy beszélőviszonyban, max néhány szót váltunk, aztán ennyi. Túl hamar megunjuk egymást és azt veszem észre, hogy nem szívesen beszélgetnek velem. Szüleim is engem hibáztatnak emiatt, pedig nem én tehetek róla. Mindig normális vagyok mindenkivel, amíg mások nem bunkóznak velem, addig én sem vagyok bunkó másokkal.

Már belefáradtam, hogy mások társaságát próbáljam keresni. A legtöbben csak kihasználtak, átvertek és had ne soroljam még. Néhány ember egyszerűen undorító. Magamba zárkózott lettem. Igazándiból tudom, hogy ez senkit nem zavar, meg senki nem veszít vele semmit, mert egy idő után mindenki megunja a társaságomat.


2016. dec. 5. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!