Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnék még őszintén bízni...

Tudnék még őszintén bízni másokban? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Régen elég idegesítő és mondhatjuk hogy szemét voltam és ennek a családom nagyon örült, mert ők neveltek így, de a nővérem kivétel volt. Hála az ő jó hatásának, most egészen más vagyok, mint voltam és ezért kifejezhetetlenül hálás vagyok neki. A nővéremet leszámítva mindenki a családból kifejtette nekem hogy nem bíznak bennem/nekem. És olyan dolgokat tettek, amik miatt én már annyira félek bízni bárkiben, hogy nem megy. És a nővérem sem bízik bennem és nem is szeret igazán. Az ő szemében én még mindig az a kis idegesítő csitri vagyok aki régen. Én viszont nagyon szeretem őt, de ez nem érdekli. Ő az egyetlen akit igazán tudok szeretni, hiszen neki köszönhetem hogy megváltoztam. Én úgy érzem hogy nagy szükségem van rá, és ezt ő is nagyon jól tudja. Egész életemben arra vártam, hogy éreztesse velem, hogy legalább egy egész kicsit kellek neki. De, mint azt már korábban is írtam :nem szeret engem úgy, ahogy én őt.

2015. ápr. 12. 15:42
 1/2 ano7 válasza:
Nézd én is valahogy volt ilyen kötődésem a legidősebb testvérem felé mert ő rá fel tudtam nézni viszont ő is csak ember tehát nem tökéletes, viszont találkoztam Jézussal és megváltoztatta az életemet őtőle még ma is egyre jobb természetűvé válhatok és szól hozzám és tanít ilyen dolgokra, sőt még (ebből is) tudhatom fontos vagyok neki mert foglalkozik velem és tudom nagyon szeret engem. Nem valami vallásos dolgot akarok neked beadni mert ez valóság és hidd el ő tényleg szeret téged is, és szeretne veled is találkozni.Csak hidd el ezt és fordulj felé hittel és fejezd ki hogy szükséged van reá és keres olyan személyekkel, közösséggel a kapcsolatot akik ugyanezt átélték. (Ezekről bővebben a Bibliában találhatsz, az újszövetségben)
2015. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos és nem olvasok Biblia féle könyveket. Nem vagyok egy szentfazék, úgyhogy nem Jézus kell nekem, hanem valaki aki itt szeret és megbecsül.
2015. ápr. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!