Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz ha valaki 18 évesen...

Az gáz ha valaki 18 évesen még sosem tépett be?

Figyelt kérdés

Kb minden osztálytársam rendszeresen füvezik, a barátaim és a párom is. Én még sosem próbáltam és úgy érzem hogy a többiek nagyon lenéznek emiatt.

Egyfelől szeretném kipróbálni hogy tudjam milyen, másfelől viszont nincs rá nagyon pénzem és bűntudatom is lenne hogy a szüleim pénzét ilyesmire költöm. Ráadásul ugyan a fű nem okoz biológiai függőséget, de pszichológiait képes (ahogy a környezetemben látom is), és félek hogy rászokok. Inkább más dolgokban szeretnék örömet lelni.


Szerintetek ez normális hozzáállás, vagy valtoztassak? Mindenhonnan csak azt hallom hogy lúzer vagyok. :(



2016. dec. 7. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább ne a fűhöz való hozzáállásodon változtass, hanem a baráti társaságodon.
2016. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Akkor veszettnagy lúzer vagyok, mivel a 38 évem alatt egyszer sem próbáltam.
2016. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az a gáz, ha valaki ettől hiszi menőnek magát. Kerüld el messziről az ilyen alakokat, keress normális társaságot.
2016. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről kiírsz egy kérdést, ez egyáltalán felmerül benned, ez a gáz... :-(

Remélem mielőbb kikerülsz abból a közösségből, akik ilyen élvezeti szerekben keresik kétségbeesettena boldogságot...

2016. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy nagy hülyeség, én próbáltam sokszor, de szerintem is rossz társaságba jársz, ha a füvet ráderőltetik. Én sosem erőltettem ezt senkinél és nálam sem kellett, ehhez egyéni elhatározás kell. Egyébként sem akkora szám a fű, mint ahogy elképzeli az, aki még nem szívott. Alkoholhoz hasonló.
2016. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az is baromság, ahogyan a füvet favorizálják manapság. Hosszú távon nagyon butít. Nem azt mondom, hogy az alkoholnál rosszabb, kb. egy szinten van a kettő. Úgy, ahogy alkoholt se erőltetjünk a másikra, a füvet sem kellene. Gáz társaságba jársz, én elviselni se tudnám, ha rendszeresen élnének vele a környezetemben (ahogy az alkoholt és a cigarettát sem tolerálom ilyen szinten.)

Kérdezz rá, hogy miért szívnak ennyit. Éltem Hollandiában, a sztereotípia szerint ott mindenki szív, közben jóval kevesebb fogyasztót ismertem, mint itthon.

2016. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Attól hogy kilógsz a sorból még te vagy a normális.



"Egyszer egy varázsló el akart pusztítani egy egész királyságot, ezért megmérgezte a kutat, ahová inni jártak az emberek.Aki ivott a vízből az megőrült. Másnap reggelre az egész lakosság ivott a kútból, és mindenki megőrült, a király kivételével, mert neki saját kútja volt a hegy tetején,ahol élt.A királynak feltűnt,hogy furán viselkedik a népe.Lement hát,hogy kiderítse mi ennek az oka és kérdezgetni kezdte népét.A nép azonban furcsán tekintett a királyra és be kellett látniuk,hogy királyuk megbolondult,mert össze-vissza beszél és furán viselkedik. A király látva népe tébolyodottságát,elkeseredettségében a kúthoz sétált és ivott belőle egy korty vizet.

Ezután a nép már nem találta furcsának a király viselkedését és a király is örült neki,hogy a népe újra normálisan viselkedik.

A királyságban ezután "boldogan" éltek amíg meg nem haltak."


23/F

2016. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem erőltetik rám, csak egyfajta megvetést érzek részükről. Több barátsagom ment már tönkre többek között emiatt, azóta pedig nem merem elmondani senkinek hogy nem próbáltam. A másik dolog ami zavar a lenézés mellett pedig az, hogy a párommal többször előfordult már hogy neten beszélgettünk, aztán egyszer csak szó nélkül eltűnt 10-12 órákra, én pedig egész nap aggódtam. Aztán mint kiderült csak kiütötte magát...

Mikor ezt elmondtam egy barátomnak, ő is csak kinevetett.


Szerintem a fű maga nem rossz dolog, viszont nagyon rosszul érzem magam a fentiekhez hasonló szituációkban (bár lehet hogy csak én reagálom túl). Csak jól esne egy kis megerősítést kapni.

2016. dec. 7. 14:57
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Téged aztán jó hülyének néz a pasid. A fű nem heroin, hogy kiüssön 10 órára. Csak 2-3 órán át hat és ha éppen veled beszél neten, azt nem fogja akadályozni ha éppen beleszív egy spangliba, besszivva is lehet chat-elni. Hát, gondold el miket csinálhat, amikor eltűnik, téged meg etet ezzel a hülye dumával.
2016. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora lúzer vagyok, 22 évesen nem füveztem, sosem voltam részeg és nem is dohányzok. De az energia italt szeretem es gamer vagyok :DD


Inkább lennél rá büszke, hogy nem drogoztál.

2016. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!