Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek nőtt a hajatok...

Lányok! Nektek nőtt a hajatok a ricinusolajtól?

Figyelt kérdés

1 éve a fodrász ocsmányul tépte meg a hajam...azóta nem nőtt.

A vállamig ér és össze-vissza van vágva.

Gondoltam kipróbálom a ricinus olajat,mert azt szeretném,ha szép egyenletesre megnőne...

Ez használ? És egy hónap alatt látszik a változás? Vagy ,hogy növesszem meg gyorsan a hajam?Mert a hajam miatt csúnyának érzem magam, annyira rossz a hajam.



2016. szept. 19. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nőtt is és babahajaim is lettek tőle. Valakinek nem hatott. Próbáld ki mindenképp. Ártani nem ártassz vele.
2016. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 kipróbálom mindenképp:) És neked mennyi idő után látszott a változás? Mert rosszul érzem magam ezzel az össze-vissza hajjal:( Minimum 4 centi kéne,hogy kinézzen valahogy
2016. szept. 19. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Hát ezt nem figyeltem meg mert nekem a célom nem a hajnövesztés volt elsősorban, hanem, hogy dúsabb hatást tudjak vele elérni. De azt szokták mondani, hogy 1-2 hónap múlva látszik meg. Én már csak egy héten egyszer használok a hajamra, régen 2x-3x pakoltam. Minél tovább van rajta annál jobb, szóval ha péntek/szombat este felteszem akkor csak másnap délbe szedem le. Masszírozd alaposan bele a fejbőrödbe és keverd össze más olajjal vagy egyéb hozzávalókkal (neten találsz párat). Sok sikert! Remélem neked is beválik! ;)
2016. szept. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) <3
2016. szept. 20. 06:55
 5/9 anonim válasza:
61%

Szia! Nekem bevált,tényleg gyorsabban nő tőle a hajam...De ahogy az előttem szóló is írta pakolásként hagyd rajta.

Volt amikor én is bemaszíroztam és sapkában aludtam, hogy jobban hasson...Próbáld ki és légy türelmes, mert azért holnapra még nem lesz derékig érő hajad, de tényleg intenzívebben nő tőle.

2016. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem bejött, kókuszolajjal keverve, úgy alkalmaztam, mint az előttem szólók. :) emellé szedtem a dm-es Das Gesunde Plus hajvitamint, sokat segített az elrontott hajvágáson
2016. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Aki beképzeli annak nőhet tőle, amúgy semmi ilyen hatása nincs. Ha meg órákig fent hagyod durva hajhullást is okoz.
2016. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hajtövekre eleve nem szabad olajokat kenni, így nem is értem, ha a hajvégekre kenik miért hiszik, hogy gyorsabban nő. Főleg hogy nincs olyan, hogy hajnövesztő szer. Genetikától függ a gyorsasága.

Azért látszik a növekedés (már akinél használ), mert nem töredeznek le egyfolytában a hajvégek. (festett hajnál észrevehetőbb, ugyanis a festék lenövése látszik, de a haj hossza ugyanakkora hónapok óta, viszont ha megfelelően van ápolva, nem töredezik, egészséges akkor megfigyelhető az a pár cm-es növekedés)

Nekem nem használt, hiába mostam ki ragacsos, büdös maradt a hajam. Argánolajat használok (tiszta olajat, nem ilyen avonos meg multis vackokat amiben 0,1 vagy 1% argánolaj van), több mint 1 éve heti többször használom és még mindig megvan a fél tubus. Jó illatú, selymes lesz tőle a hajam, és nem utolsó sorban 2 hónap után már észrevettem hogy nem száraz, töredezett a vége.

2016. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon használt arra, hogy kinőjenek. 6-7 alkalommal használtam, mert hullott a hajam és azt akartam hogy kinőjön.
2016. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!