Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hordott már cipőt mezitláb?

Ki hordott már cipőt mezitláb?

Figyelt kérdés

Milyet?

Légyszi írjatok nemet és kort.



2016. dec. 7. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
conversét.Tavasszal.Szerintem tök buli,csak aztán a cipő büdös lett....16/L
2016. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
62%

Minden félét, általában akkor kapom fel úgy, ha jön a postás és sietni kell.

16/F

2016. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem hordtam és nem is fogok! Rosszúl vagyok ha ilyen számomra igénytelen embert látok nyáron vagy most télen is mezitláb és 1 zárt cipő van rajta
2016. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Mivel sportcipőim vannak, legfeljebb véletlenül azt, ha nagyon SOS valamiért kirohanni és a papucsot nem találom. De utálom, utána fullra úgy érzem, mintha koszos lenne a lábam.

36f

2016. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Balerinacipőt egyik iskolaünnepségen. Nap végére csupa vér volt a lábam, és hazafelé már muszáj volt levennem a cipőt, szóval a világ minden mocska ráragadt a lábamra. Azóta általában mindig rakok több sebtapaszt is alá, akár harisnyával is.
2016. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Be kell járatni azt a cipőt, inkább a lányokon harisnya borzalmas, már-már mániának érzem. 30f
2016. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyáron a vászoncipőimet sokszor felhúzom zokni nélkül, de mindig teszek bele ilyen mezítlábas talpbetétet. Nekem kényelmes és nem is izzadt még bele a lábam.
2016. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én álltalában mezítláb járok minden hova , zoknit nagyon nem is húzok tesi órán is mezítláb vagyok csak cipő nélkül mert a mi sulinkban minden óra után feltakaritanak 14/f
2016. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én. Felvaltva hordom, kimosom. De csak nyáron. És ez igazából szörf cipő, illetve arra találták ki hogy oda is bemehessahova papucsban nem.
2016. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én, vászoncipőt

nem, kor

2016. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!