Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek mezitláb lenni?

Miért félek mezitláb lenni?

Figyelt kérdés

Félek levenni a zoknimat annak ellenére, hogy nincs semmi baja a lábamnak (pl.: vmi csúnya seb, vagy lábgomba).... de ennek ellenére se merem levenni, soha nem is mertem, kivéve ha zuhanyzok.... miért?


14/F


2015. márc. 7. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lelki oka lehet.Felsz valamitol.
2015. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán rejtőzködsz. De talán kiskorodban érhetett valami erősebb behatás, pl beleléptél valamibe, csak nem is emlékszel rá. Tudatalattidba beleéghetett és ezért félhetsz. Szerintem próbálj meg fokozatosan egyre többet mezítláb lenni és így legyőzheted. Én az ellenkezője vagyok, utálok zoknit hordani. 22/F
2015. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. márc. 8. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne állandóan erős cipőben lenni :D Gondoljon csak bele mindenki, menekülni kell, megtámadnak, futni kell, harcolni akkor nincs rosszabb egy védtleen sebezhető lábnál.
2015. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!