Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik állandóan elégedetlenek,...

Akik állandóan elégedetlenek, és azon aggódnak hogyan legyen Iphone6 után Iphone7 a kezükbe, azok ettől a levéltől talán elgondolkodnak mi is az "érték" és hogy elég az is ami van nekik?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 8. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem olvasom el azt a kézzel írt macskakaparást... és inkább azon gondolkodom, miért mindig az iPhone a komplexusos emberek mantrája? Annál milliószor drágább kocsikkal járnak, sőt, milliószor drágább telefonok vannak, pl. a Vertu, de nektek csak pont EZ a telefon fáj, miért?
2016. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Én elgondolkoztam egy pár dolgon.

1) Miért szaporodnak meg karácsony közeledtével az ilyen posztok?

2) Miért érdekel az bárkit is, hogy a másik értékrendje fog-e változni? Ha nem szimpatikus, akkor 10 lépés távolság, nem kell megtéríteni.

3) Miért van az, hogy az önjelölt népnevelők jobban irritálnak, mint azok az emberek, "akik állandóan elégedetlenek, és azon aggódnak, hogyan legyen iPhone6 után iPhone7 a kezükben" (a helyesírásodat kijavítottam, szívesen)

És nem, nincs ájfónom, még mielőtt azt hiszed, hogy magamra ismertem, és azért válaszoltam így. Csak tudod én nem is vágyom rá, ezért nem utálom azokat, akiknek meg van ;)

2016. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
a levélről még mindig nem tudták eldönteni kamu vagy nem. ettől függetlenül persze vannak gyerekek/emberek,akik fáznak, éheznek, ami szörnyű és manapság ennek egyszerűen már nem szabadna megtörténnie. ennek ellenére nem attól fog megváltozni az életük, ha valaki nem veszi meg az ájfón 7-et, nem vesz drága autót vagy bármit, ami esetleg luxusnak számít. nem mellesleg honnan tudod, hogy azok az emberek, akik most épp szúrják a szemed nem adakoznak, nem segítenek senkinek, ha rászorul és tudomásuk van róla?
2016. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!