Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy haverom nagyon jóban...

Van egy haverom nagyon jóban vagyunk, de állandóan a hülyeségét magyarázza, meg az olyan dolgokat, amik engem nem érdekelnek, meg nem is értek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haverom nagyon okos, én meg egy olyan gyerek vagyok, aki inkább füvezik és alszik órán...
2015. nov. 6. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz, ahogy szokták mondani. Nekem is volt ilyen ismerősöm, nem lehetett a végén már értelmesen beszélni vele, mert mindig valami baromságba ágyazott okosságnak látszó maszlagot adott elő és azt hitte ő az atyaúristen.
2015. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de ő tényleg az. Országos 3. helyezett lett kémiából, 2 nyelvvizsgája van, és orvos szeretne lenni :D
2015. nov. 6. 19:21
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy igazad van, az ilyeneket én csak simán ratyiknak hívom. Minek az a 2 nyelvvizsga ha van fű és csajok :D

Az hozzá tartozik, hogy lehet rá számítani, matekból megmentett a bukástól, és kisegített németből mikor pótvzsgáztam. Az idejét rám pazarolta :)

2015. nov. 6. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem miről beszélünk. A barátodat leratyizod?


Az a nem normális viselkedés amelyet te folytatsz. Drogozol, nem tanulsz és még te vagy felháborodott hogy a barátod okosságokról beszél. Én szerintem csodáld és tiszteld, mert sokan nem barátkoznának veled, akik magasabb intelligenciájúak mint te.


Amint én javaslok, az az hogy szokj le drogról és próbálj kicsit változtatni. A barátoddal meg beszéld meg, hogy téged nem igazán érdekelnek ezek a dolgok és nem is érted. Ha meg nagyon szeretne olyan dolgokról beszélni akkor kérd meg segítsen elmagyarázni pl. a matek leckét és hátha meg is érted.


Ha nem változtatsz ebből a ratyiból lesz valaki, belőled meg egy cs*ves, akinek az élete tönkre ment.

2015. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont tényleg annyiba igazat adok nektek, hogy már többször mentett meg a bukástól és a kicsapástól. Tavaly is ő segített felkészülni pótvizsgára.
2015. nov. 6. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele. Ha te nem becsülöd, akkor majd más fogja. Nagyon egyszerűen túl lehet lépni az ilyenen (főleg az ő részéről). És akkor vagy sajnálod, vagy nem. Nem értem mire ez a nagy lazaság, annak ellenére hogy nem tudsz felmutatni semmit, és az életed lejtőn halad lefel (feltételezhetően). Az ilyenek szoktam én is ratyinak nevezni.. - jah nem selejtnek.

Ezen lehet változtatni.

2015. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!