Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintem megőrültem! A többi...

Szerintem megőrültem! A többi lent! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi bajom van, talán a serdülőkor.Korábban gondolkodtam azon,hogy elkezdjem vágdosni magam ,de végül úgy véltem ,hogy hülyeség. Egyik nap már nagyon ki voltam és tényleg azt gondoltam ,hogy milyen jó lenne meghalni és hát piszkáltam a kezem elég sok karc lett rajta, aztán más nap is folytattam csak akkor már rendes hegek lettek belőle és nem tudok leállni és az a gáz ,hogy utána egyből megbánom, de mégis folytatom később... nemtudom mi történik velem..

2016. dec. 9. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A családomban mindenki túl van a serdülőkoron, és soha senki sem vagdosta magát. Szóval ne fogd arra.
2016. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
17 vok és én is kívántam a vagdosast próbálkoztam is és neha mindig előjön de ekkor mindig azon gondolkozok hogy mi van ha eszreveszik a szüleim, nem vetne jo benyomást náluk
2016. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon messze van az őrülettől.

Mondd el a szüleidnek.

Valaki rászokik erre, nem tudom miért, értelmetlen hülyeség.

2016. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz.
2016. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagy őrült, csak törődéshiányos, figyelemhiányos kis buta tini.

Majd elvágtad magad párszor, rájössz hogy senkit nem fog nagyon érdekelni és túlteszed magad azon hogy nem vagy fontos senkinek. Ezt elég sok tini eljátssza.

2016. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tinikor tényleg elég kilátástalan, nekem is az volt.

Rengeteget sírtam, néha ok nélkül, néha meg azért, mert túl bizonytalan voltam, és nem mertem senki felé nyitni.

Jön majd valaki, aki megment ebből az állapotból, ha egyedül nem fogsz tudni kijönni belőle.

Nekem sem orvos segített, hanem a szerelem.

Túl leszel rajta, és minden szép lesz. Együtt minden könnyebb.

De ne vagdosd magad, ez annyira gáz manapság, szinte minden tini ki akarja próbálni, de semmi értelme.

Rájössz majd, hogy sokkal nagyobb fájdalom is létezik a világon, amit magadban kell feldolgoznod. Például azt, hogy rákos vagy. Én sem kezdem el vagdosni magam, hanem a jövőbe nézek.

2016. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Vegyél magadnak egy szemhéjtust, vagy valami olyan festéket ami nem károsítja a bőrödet, és ha vagdosásra érzel késztetést csak rajzold tele azt a területet a bőrödön. Sokaknak segített ez.
2016. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát és segítség nyújtását!
2016. dec. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!