Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában miért a fiatal...

Mostanában miért a fiatal tini lányok keresnek? 24f

Figyelt kérdés

Én már nem vagyok valami fiatal, de tényleg eddig kb 25 év alatt barátnőm nem volt.

Mostanában történt valami eljárok ide-oda, de eddig is elment bulikba ilyesmi de le sem szartak.


Sorozatban a 3 dik széria, hogy 17-9 éves max 20 éves lányok "keresnek" meg akarnak velem ezt azt.

De szerintem rohadtúl nem értem miért, lehet hülyének néznek?


Egyébként jó is meg nem is,mert rohadtúl fiatal hozzám az összes érezhetően butábbak.

Jobban járok, ha elkerülöm ezt a korosztályt?


2016. dec. 10. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
ínnnnye de "öreg vagy" vagy?!
2016. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ,de tényleg...35 nek érzem magamat.
2016. dec. 10. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért. És örüljél neki.
2016. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Manapság minden 2. csipszarnak apakomplexusa van. Ez a divat. 17 éves lány 27 éves csávóval, 16 éves 28 évessel...

"Érettebb vagyok a koromnál." "A velem egykorúak túl gyerekek." Lehet, hogy ezek igazak, de azért álljon már meg a menet, ne járjon már az ember apja korúakkal...

2016. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
amit a 4es írt az van a háttérben de ne hagyj ki 1 alkalmat se csajozz egyszer élsz
2016. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet, hogy inkább hozzád valóak ők, mint a veled egykorúak.
2016. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!