Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már erről az...

Találkoztál már erről az oldalról megismert személlyel?

Figyelt kérdés
Akár párkapcsolat,akár barátkozás céljából. Olyan volt,mint amilyennek elképzelted? Barátok lettetek? Érdekel a te személyes történeted. :)

2016. dec. 13. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, kb. 3 éve történt, szoros barátság lett belőle, ami napjainkban is tart. Többet nem mondok, hiszen ez egy anonim oldal. :D
2016. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

3 hölggyel ismerkedtem meg:

1. jártunk egy ideig, a ma is tartjuk a kapcsolatot, jó barátok vagyunk

2. jól kijöttünk, ma is tartjuk a kapcsolatot, pár hetente megbeszéljük mi a helyzet, esetleg találkozunk-e valamikor személyesen

3. személyesen kiderült, hogy apuci elkényeztetett kicsi lánya, és ráadásul pszichológiai kezelésre szorul

2016. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
*pszichiátriai kezelésre
2016. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen, 2-vel:)

Egyikkel nem lett végül semmi, a másik most is a barátom:)) (Mármint párkapcsolat:D)

17/L

2016. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, kettővel. Az egyik személlyel gy találkozó volt inkább csak kíváncsiságból, azóta néha váltunk egy-egy levelet.

A másikkal kiderült, hogy egy városban lakunk, azóta rendszeresen találkozunk és nagyon jó barátok lettünk.

2016. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer találkoztam egy lánnyal innen az oldalról. Barátkozásnak indult, csak ugye jött ez a tipikus fiú-lány barátság probléma, és így végül inkább elengedtük.

Különösen sajnálom, mert jól elvoltunk és nagyon jókat beszélgettünk.

2016. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Megismertem itt egy fiút, beszélgetni kezdtünk és igy irásban tök szimpatikusnak tűnt. Aztán kiderült, elég közel lakunk egymáshoz, szóval találkoztunk is, összejöttünk és kb 3 hónapig voltunk együtt. Ennyi idő alatt viszont rájöttem, kicsit sem olyan valójában, mint amilyennek gondoltam akkor, amikor még nem találkoztunk személyesen..Állandóan hisztizett, mint valami hülye kis 3,14csa, meg amikor épp rossz kedve volt, undoritó dolgokat vágott a fejemhez...És emellett hihetetlenül életképtelen is volt, egyszer pl. mondta, hogy neki 17 éves létére az anyukája irta a házi feladatait, meg ő pakolt be a táskájába is, hogy el tudjon menni az iskolába..Meg volt, hogy megbeszéltük, elmegyünk a mekibe, erre mikor bementünk, mondta nekem, hogy én mondjam már, hogy mit szeretnénk enni, mert ő nem mer idegenekkel beszélni....Meg annyira pofátlan volt, hogy két szomszédos városban lakunk és eleinte, amikor még friss volt a kapcsolat, olyan helyeken találkoztunk, amik kb ugyanolyan messze vannak mindkettőnktől, csak a végére egyre közelebb kellett mennem hozzá, már volt, hogy ő közölte, buszozzak oda, meg menjek át az egész városon és találkozik velem az utcájukban, a házuktól 5 perc sétára, mert ő lusta most buszozgatni meg ilyenek...Meg párszor az is előfordult, hogy én iskola után nem akartam vele találkozgatni, mert másnap nagyon sok mindenből irtunk meg ilyenek és haza akartam menni tanulni. De mikor felhivtam, hogy ezt közöljem vele, megint hisztizett egy sort, hogy ha ennyire nem fontos nekem, inkább szakitsunk és hogy ő csak pár óráig velem akart lenni...Végül beadtam a derekam, elsétáltam hozzá és egész délután ott voltam, amikor mondani akartam, hogy már későre jár, megint húzta a száját, szóval maradtam egy kicsit...És végül ilyen este 7-8 órakor indultam el tőle hazafelé, ráadásul tél volt és korom sötét ja és mellesleg olyan környéken laktak, ami tele van cigányokkal, szóval normális ember nem szivesen járkál arrafelé egyedül sötétben, főleg, ha egy 16 éves lány az...És megkértem, hogy legalább a házuktól 2 percnyire lévő buszmegállóba kisérjen már el, erre behisztizett, hogy most kezdődik a meccs, amit nézni akar, vagy csak nincs kedve átöltözni meg kimenni a hidegbe, meg ilyenek :D Szóval egyedül kellett eljönnöm.

Igy utólag már bánom, hogy 3 hónapot az életemből elpazaroltam rá xddd..

És amúgy bocsi, hogy ennyit pofázok, csak jól esett kiirni magamból :"D

2016. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem volt ilyen.

Egyébként volt egy lány (én is lány vagyok, és hetero, szóval csak barátilag) akivel egy kérdésnél 2 oldalon keresztül veszekedtünk meg oltogattuk egymást, aztán rájöttünk, hogy igazából eléggé hasonlóak vagyunk és szimpatikusak vagyunk egymásnak, és ezután beszélgettünk itt az oldalon még egy ideig, de utána abbamaradt. Most így visszagondolva őt igazából szívesen megismertem volna élőben is, jól kijöttünk volna úgy is valószínűleg. :D

2016. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Sok emberrel. Közülük három pasi szexre kellett, egy lánnyal együtt mentünk a kedvenc bandánk koncertjére, egy másik pedig a tanítványom lett (nyelvet tanítok). Valamint az egyik itt megismert férfi jelenleg a barátom. :)) A többiek felejthetőek voltak, de tény, hogy rengeteg emberrel megismerkedtem itt.


23N

2016. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Igen volt egy pár ember többségében nők és leginkább barátkozás ami kudarc volt sajnos:) nem tudom úgy tűnik itt a másik arcukat mutatják valóságba meg teljesen másak:D és volt egy srác akivel már jó régóta a legjobb barátok vagyunk na ő az aki megérdemli hogy megemlítsem a többi felejtős :) F
2016. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!