Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megtaláltuk egy személlyel...

Ha megtaláltuk egy személlyel a közös "hangot" abból mi lehet még? (persze tudom, bármi), de mégis ugy nagyjából mi?

Figyelt kérdés
Adott egy személy akivel nagyon jóba vagyok. Olyan mintha már évek óta ismernénk egymást. Rengeteg közös dolog is van bennünk, (szinte majdnem minden). Azt mondta hogy olyan vagyok mintha az ikertestvére lennék. Ennek örültem is akkor meg nem is. Sajnos (vagy nem sajnos) többet szeretnék tőle mint egyszerű barátság. Bekerültem volna az örök friedzónba?
2016. máj. 19. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat, ennyi alapjan megjosolhatatlan, de inkabb nem, mint igen. Marmint, h alakulhat-e szerelemme. Inkabb a lelki tarsat latja benned.
2016. máj. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. Azonban jó néhány beszélgetésben utalt dolgokra. Nem vagyok benne biztos hogy egy lelkitarsnak mondana olyat hogy belém szeretsz és ehez hasonlók. Tettem én is utalásokat, de nemleges választ egyszer se kaptam.
2016. máj. 20. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
De olyat se mondana a kiszemeltjenek, h "mintha csak az ikertesom volnal"...
2016. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen... Ez a sok kétely. Na mindegy majd kiderül mi lesz, bár én reménykedem
2016. máj. 20. 00:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem friendzone ez már familyzone, vagy siblingzone. :D
2016. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutasd a ferfias oldalad. Csak a megfelelo pillanatban kell erzekenynek lenni. Nem mindig arra van szukseg.
2016. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt szeretném én is nemsokára. Siblingzone, ez tetszik :)
2016. máj. 20. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!