Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt iránta?

Miért érzem ezt iránta?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam,aki egyszer kicsit kedvesebb volt hozzám(ez így tudom,hogy vicces) nem is beszélgetünk meg semmi. De mégis kétnapja sokszor jár a fejemben. Tegnap alig birtam aludni is,mert kattogot az agyam rajta. :D és az a vicces,hogy nem is tetszik.

Párkapcsolatom van,ami elég ramaty,talán ezért lehet?


2016. dec. 13. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed vagy azt szeretnéd hogy ne tetszen.
2016. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találok rajta úgy igazán vonzó dolgot,de mégis vonz.
2016. dec. 13. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy gőzöd nincs róla mi vonz. Általában ezért sülnek be a férfiak ha a nőkre hallgatnak arra vonatkozóan hogy mi vonzza őket.
2016. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,lehet a párkapcsolatodtól. Meg az embert úgyis az a hely fogja vonzani, ahol szeretik, es azok az emberek is fogjak vonzani ösztönösen, akik szeretik.

Ez nem baj, mert mindenki azt szeretné, hogy szeressék.

Viszont szerintem beszélgess erről őszintén a párodról, hogy legyetek kedvesebbek egymáshoz,

2016. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!