Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » (lany vok) van egy fiu és 7....

(lany vok) van egy fiu és 7. be járunk. Edig nem éreztem iránta semmit de most ugy érzem hogy szerelmes vok belé? (többi lent)

Figyelt kérdés
és hogy mondjam meg neki hogy szeretem? és hogyha azt mondanám neki hogy bejön és járni akarok vele? nagyon ciki lenne? nem a "menők" közé sorolnám őt. pontosabban olyan fiu aki nem beszel csunyan nem cigizik (en se) és esélytelen neki az hogy az iskolankbol tetszene ő valakinek de nekem igen. viccesebb forma, fárasztó és lehoz mindig de én ezt is szeretem benne. én is ugyan ilyen vok ( teljesen ugyan ez ). köszi a rendes valaszokat

#tini párkapcsolat #hogy mondjam neki el?
2015. okt. 30. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is nem "vok", hanem vagyok.

Mond el neki, ha az van amit leírtál, hogy nem lenne más csaja, akkor akkor is járna veled hogyha nem szerelmes beléd. És idővel biztos megszeretne, vagy nem.

De mindenképp mond el, majd meglátod mi lesz.

2015. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem beszél csúnyán és nem cigizik, szerintem menő.

Logika használat mindig menő.

Amit érzel nem szerelem.

Beszélj vele, megszeretnéd ismerni. Nem járnál vele, uram istenem. Ilyeneket nem szabadna megbeszélni. >,<

2015. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat!!! Mar amugy ismerem kb.mert van 4 haverja es mindig az egyik haverjanak a telojan neznek parodiakat (amugy jok azok a parodiak) es mindig odahivnak es mar ismerem mind az 5 fiut. Veluk szoktam a buszmegalloba hülyülni. Es mar 1. Osztalytol es

ovibol ismerjuk egymast. Oviban "szerelmes"

volt belem. Ha a közelemben van mindig

hevesen ver a szivem es ha szomoru vagyok mindig megvigasztal de mas lanyokat soha nem vigasztalt meg es mas nem nagyon tud

megvihasztalni engem csak ő.

2015. okt. 30. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!