Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha mindig mi kínáljuk a...

Ciki ha mindig mi kínáljuk a családtagokat itallal az ünnepeket alatt, Ők pedig nem viszonozzák?

Figyelt kérdés

Nem messze lakunk egymástól a keresztszülőkkel, tegnap voltunk páran a nagyszülőnél délután, és felvetődött tesóm unokaöccsénél hogy jó lenne valami whisky majd.

Ennek nincs semmi akadálya mert nekik is van italszekrény és nekem is, amiben Apámé és az én kedvenceim is ott vannak, szóval nálunk különösebb italroham nincsen ilyenkor, mert ugyanúgy megveszem év közben azt az üveget ami már fogyóban van.

Tehát aki elfogadott egy pohárral megkínáltuk, de így pár év után már kicsit kezd sok lenni, nekik sem lenne nehezükre felbontani 1-1 üveggel ilyenkor, ami már amúgy is csak díszeleg náluk.

Megfogadtam hogy idén nem fogok szem előtt hagyni 10-12ezres italokat hogy aztán richtig abból kérjenek, az olcsóbb meg nem kell nekik mert az van otthon is, mégse bontanak fel egy üveggel sem amikor náluk vagyunk(évente felváltva ebédelünk hol itthon, vagy náluk.) Helyette kettesével adja az apja a sört nekem, meg mindig fos pálinkával jön elő, hogy ennyi literje, itt főzték stb.

Aki szereti a whiskyt nálunk még, mondjuk rokonságban az sem volt ilyen fukar, ha ittam nála eddig még ismeretlent, akkor elhívtam hogy itt is kóstolhat.

25F


2016. dec. 14. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy soha nem viszonozzák, szerintem jogos. Ne hagyd szem előtt és ne kínáld meg őket és kész.
2016. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én antialkoholista vagyok,sehol nem iszok,és senkit nem kínálok meg piával.


Aki inni akar az máshová menjen.


Ha nem kínálok meg senkit,akkor mástól sem fogadom el,ez így korrekt.

2016. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!