Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég utánaolvastam a pszichopata tulajdonságoknak, és 1-2 rám is igaz.

Nem kezdeményezek beszélgetést, de ha valaki odajön hozzám, remekül el tudok vele társalogni, de eközben mindig távolságtartó maradok, próbálok megnyerő lenni, többet megtudni róla -de magamról semmit sem mondok.

Nem tudok együttérezni másokkal, az idősebb korosztállyal minig udvarias vagyok, de eközben meghúzok magamban egy bizonyos határvonalat. Nem akarok másnak kellemetlenséget okozni, nem vagyok törtető. Tanulok a hibáimból, beismerem, ha hibáztam, de ezért (a hibázásért) megvetem magam. Nehezen tudnak kihozni a sodromból, mert mindig hűvös maradok és a beszélgetésre/vitára nem vetítem ki a személyes érzelemeimet. Hangulatom gyorsan változik, de ezt nem mutatom ki. Kényszeresen próbálok megfelelni a közösségnek, ahol tartózkodom, próbálok beilleszkedni, de számtalanszor előfordult, hogy ez nem sikerült. Racionálisan, logikusan gondolkozom, bár sokszor eltérek egy másik irányba.

Gimnazista lány

Ui.: Már korábban olvastam itt hasonló kérdést, és ott a kérdezönek többek között azt válaszolták, hogy csak a rossz tulajdonságait írta le. Én magamról egy általános jellemzést adtam, bár ezeknek a tulajdonságoknak a felét csak én érzékelem, másnak még nem beszéltem róluk.



2016. dec. 14. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, azt még elfelejtettem beírni, hogy az iskolában jól teljesítek, gyorsan, hatékonyan tanulok.
2016. dec. 14. 22:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem vagy az (szerencsére!)


Még csak megközelítőleg sem! Nyugodtan ülj le, megnyugodhatsz :) Totál rosszul diagnosztizáltad magad.

2016. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem vagy pszichopata, mert a pszichopata nem áll le őrlődni azon, hogy ő pszichopata-e vagy sem.
2016. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichopata pontosan tudja magáról, h az és mindent megtesz, h ez ne derüljön ki a környezete számára.

Nem tudsz együtt érezni másokkal, de nem akarsz nekik kellemetlenséget okozni? Ez hogy jött ki?


Szerintem introvertált vagy, enyhe szorongással, amit lehet, hogy kinősz majd.

2016. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En meg egy csillamponi. Csak inkogmitoban beepultem a tarsadalomba.
2016. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pszichopata lennél akkor eszedbe nem jutna azt gondolni, hogy a pszichopatára jellemző tulajdonságok rosszak. Abszolút jónak tartanád őket.

Mellesleg a szöveg felének tartalma egyszerűen kizárja, hogy az lennél :D

2016. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul jelentős részük jó tulajdonság.
2016. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NE haragudj, de te most felsoroltál 30 tulajdonságodat.

Talán a "Nehezen tudnak kihozni a sodromból" és a "racionálisan gondolkodok"-ból még megértem a párhuzam halovány kis vonalát, de ugyan meséld már el, hogy a többi milyen árnyalatban utal neked arra, hogy pszichopata vagy?


Volt már itt pár hülye kérdés ebben a témában tiniktől,de itt most konkrétan 1% esély sincs rá az alapján, amiket írtál.

Olvass utána rendesen, nem tudom eddig hol és mit néztél, de ezeknek köze sincs a pszichopata dologhoz.

2016. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!