Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőkhöz nem alkalmazhatóak...

A nőkhöz nem alkalmazhatóak az egységes udvariassági szabályok?

Figyelt kérdés

Gyalogátkelőhely előtt megálltam, hogy átengedjek egy lányt, erre ő elkezdte csóválni a fejét, meg képeket vágott, miközben ment át a zebrán.

Amúgy a KRESZ szerint kötelező is megállni.



2016. dec. 15. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most ezért tényleg kiírtál egy kérdést? Történnek cifrább dolgok is nap, mint nap.
2016. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem ismerjük a körülményeket.
2016. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos valami agyalágyultat fogtál ki, akinek egyből az jön át, hogy csak gerincre akarod vágni. van ilyen, komolyan. Mindegy, mit teszel, egy disznó vagy, aki csak "azt" akarja.
2016. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg tetű lassan mentél, de nem mert kilépni eléd. Utálom az ilyen sofőröket.
2016. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A magyarok most nemtől függetlenül, de ilyen idióták. Ma már annyit nem érdemelnek meg hogy az ajtót kicsit visszatartsd valakinek hogy megfogja.

Rengeteg a bunkó, egy forgalmasabb helyen ha megállsz és körbe fordulsz, szinte nem is figyelnek az ilyen 17-30 évesek, lefelé néznek telefonoznak, ha dudálok rám se néz hogy ugyan mi van, pedig meglepődne a pirosnál lelép és én későn észlelem.

25F

2016. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En ezen jot nevettem. De az is lehet h nem miattad voltak a reakcioi csak mert egyaltalan nem logikus hacsak kozbe nem rajzoltal sziveket a szelvedore vagy nem futyultel utanna
2016. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5os mer bocs de te nem magyar vagy miert alltalanositasz nemzetek szerint eleg ostoba es banto szokas
2016. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös egy rasszista bunkó.
2016. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én mindig meg köszönöm ha valaki át enged a zebrán mert van amikor ott állok már egy ideje mert nem képes meg állni/lelassítani senki azért hogy átmenjek.

Egyébként a nőknél és az idősebb embereknél figyeltem meg hogy lenszarják az embert (tisztelet a kivételnek) a férfiak nagy többségben meg állnak udvariasan.

2016. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Houston, van egy kis gond!

[link]

2016. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!