Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is undorító az...

Szerintetek is undorító az ilyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Azt történt, hogy egy másik oldalon elkezdett velem beszélgetni egy tag mivel tetszettek neki a képeim. Azt most nem mondanám el, hogy milyen képek és melyik ez az oldal. Na egész jól elbeszélgettünk. Kb 1 hét alatt elég sok üzenetváltás történt. Viszont pár napja tettem egy nagyon rossz dolgot (persze még véletlenül sem akarattal.) Nos az történt, hogy itt is ismerkedtem egy állítólagos nőneművel (most már nem vagyok biztos benne, hogy ki is volt ő.) Az történt, hogy elküldte a facebook profiljának a linkjét (legalábbis ő ezt mondta.) Véletlenül elküldtem a srácnak a linket és erre kiderült, hogy a egy jó barátjának a privát oldala. Eléggé dühös lett rám amit meg is értek! Mondtam neki, hogy nagyon sajnálom (és tényleg rettenetesen bánt a dolog azóta is.) Mondtam neki, hogy mivel ilyen nagyon megbántottam ezért hagyjuk abba a beszélgetést. Ő győzködött, hogy beszélgessünk továbbra is meg, hogy nem haragszik rám stb. Végül is addig beszélt, hogy elhittem nem haragszik rám. Mondta, hogy másnap délután írjak rá. Azt is tettem. Viszont ő egész nap nem reagált. Gondoltam megkérdezem, hogy akkor minek hitegetett. Erre az volt a válasza, hogy átgondolta és nem akar többet senkivel beszélgetni. Na én ha valamitől akkor az ilyen hitegetéstől undorodom. nem értem, hogy miért nem lehetett egyből azt mondani, hogy utál amiért megnézem azt a linket vagy valami. De ezzel még nincs vége. Azt is írta, hogy ezentúl ritkán jár majd fel az oldalra nézelődni. Pár napig így is volt de miután mondtam neki, hogy nekem ez rossz volt, hogy húzta az agyamat és inkább lelépek az oldalról azóta azt látom, hogy szinte folyamatosan fent van. (Suttyomban visszanéztem az oldalra, hogy mi történik.) Még az is hozzátartozik, hogy amíg beszélgettünk addig mindig küldtem neki olyan képeket és videókat amilyenek neki tetszettek mert jó volt neki örömet okozni. De most tényleg! Nem undorító az ilyen? Ja és bocsánat, hogy ilyen hosszú lett! Még valami! Mielőtt bárki azt gondolná hogy lány vagyok hát nem!
2016. dec. 15. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy te sem vagy egy 100-as? A kérdésed értelmetlen, és te semmivel sem vagy jobb a másik embernél.
2016. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért értelmetlen? Mi a gond vele? És valamilyen szinten igazad van, hogy én sem vagyok jobb de most ezt mire érted?
2016. dec. 15. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Tessék?
2016. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Elolvastam az elejét de meguntam bogozgatni hogy ki kicsoda meg ki milyen nemű meg kinek is küldtél mit. Egyáltalán hogy tudtad véletlenül elküldeni? Hagyjuk már a kamut.
2016. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam elküldeni, hogy épp pár zenei linket küldtem neki... De ha ennyire nem hiszitek el privátban belinkelem az oldalt...
2016. dec. 15. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan mi ez az egész. Nem mondanám undorítónak, inkább bunkónak. De viszont te rontottad el. 1-1 az állás. Bár nem túl tisztességes 1-1.
2016. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, hogy én rontottam el és ezt vállalom is de miért kell hitegetni, hogy rám nem haragszik és továbbra is szívesen beszélget velem? Ez az amit nem tudok megérteni...
2016. dec. 17. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Gondolom akkor perpillanat nem akart megbántani, de aztán úgy döntött, durván elpasszol, csak ne kelljen beszélnie veled.

2016. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!