Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne kiölni a nők...

Hogy lehetne kiölni a nők iránti sóvárgást?

Figyelt kérdés

Unom már, elegem van belőle, hogy a napom 1/3-a abból áll, hogy a szexen, nőkön, intimitáson jár az eszem. Nem érdekelnének, de sajnos biológiailag így vagyunk programozva mi, hímek. Vonzónak találok sok szép nőt külsőleg és kész, nem tudom kiölni magamból. Belsőleg nem vonz egy sem. Sokszor vertek át, nem egy belefáradt tiniként írok, mert mint emberek vertek át, nem mint nők. Millióegy dolog lenne, amivel tudnék foglalkozni és sok felesleges vágyálom kitörlődne a fejemből, amiket csak a nők előtt való tetszelgés hozott létre, ha nem önszántamon kívül is kívánnám a nőket. De nem kell itt csak a szexre gondolni, bármi kis intim dolog eltereli az ember figyelmét és máris nem tud 100%-kal koncentrálni arra, ami előrevinné az életben, amivel megvalósíthatná önmagát, mert így van programozva, genetika.

Kasztrálás sajnos kilőve, mert a testépítéshez kell a két gyöngszem, akárhogy is nézzük. Ez az egyik dolog, amit szeretek csinálni az életben és sajnos muszáj hozzá here.

Minden lehetséges formában kerülöm a nőket, néha mégis megtalálnak személyesen, az interneten pedig lépten nyomon a szemembe van tolva. Facebookon nő ismerőseim bejegyzéseit nem látom, mindegyiket kikövetem, így nem látom, de a hírfolyam felhoz ezeregy új dolgot, ami ilyen téren nem kívánatos.

Próbálok küzdeni ellene, de ezen kérdés kiírásával is a dologgal foglalkozok.

Komoly a kérdés, nem kérek lekezelő, kicsinyes válaszokat, szeretném lényegében megvitatni a dolgokat.


2016. dec. 15. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy. De ezt nem beugatásnak szántam. Komolyan írom! Fordulj dokihoz.
2016. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kifejthetnéd, akkor beszélhetnénk a dologról.
2016. dec. 15. 21:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, gyűjts pénzt, aztán menj K-hoz. Ha kicsit belegondolsz, a legjobb megoldás számodra. Tudod, genetika...
2016. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dolgozok, van pénzem, nem kell gyűjtenem, főleg nem ilyen szenny dologra. Ismétlem, lényegi vitát szeretnék, ha nem megy, nem muszáj ideböfögni.
2016. dec. 15. 21:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Valójában te sem akarod hogy ez így legyen, akármilyen erősen is programoztad be magadat.
2016. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem akarom, de úgy gondolom, hogy ezáltal minden energiámmal saját magamra és igaz céljaimra koncentrálhatnék.
2016. dec. 15. 21:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Ideig óráig ellehet fojtani a vágyakat de ahhoz olyan hobbit is kell keresni és űzni, ami kiváltja az érzéseket. Ajánlom próbáld ki a motorozást, kicsit tempósabban, utána átértékeled a dolgokat, magyarán elérsz egy izgalmi állapotot, ami hasonló érzés a szexhez.
2016. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

Nem rossz ötlet. Gondoltam már rá. A testépítés miatt sokszor baromi magas a tesztó szintem, ami rá tesz a dologra pár lapáttal sajnos.

2016. dec. 15. 22:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, esetleg sóvárogj fiúk után, de csak egy ötlet.
2016. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
I.V.A.R.T.A.L.A.N.Í.T.Á.S.!!!
2016. dec. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!