Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az megoldja a nők utáni...

Az megoldja a nők utáni sovárgást ha rendszeresen kvázni járok?

Figyelt kérdés
javulna valamit a hangulatom?
2016. aug. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem, valószínűleg még rosszabbul éreznéd Magad... de ki hogy fogja fel, szerintem undorító dolog.. ^^
2016. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az csak növelni fogja :(
2016. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legalább kanosabb leszek
2016. aug. 13. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak rosszabb lesz. Egy qrvát sosem fogsz tudni érzékien megcsókolni/simogatni, a kék szemébe nézni egy késő délutáni nyári napon, miközben egy madárcsicsergős parkban vagy egy kávézóban ültök és a jövőről beszélgettek. Persze ha a te esetedben a szex képes kielégíteni a vágyaidat én nincs szükséged érzelmekre, akkor ez is egy járható út (amíg a pénztárcád bírja), de a legtöbb férfi hosszabb távon ezt nem bírná csinálni. Szerintem nincs annál rosszabb érzés, mint amikor a nőkkel kapcsolatos kudarcaidat egy prostival próbálod feledtetni. Már csak az a kis tudat is, hogy a veled szemben ülő szép lány, úgy szeret ahogy vagy, sokkal nagyobb boldogságot és lelki erőt ad, mint egy hatalmas nagy orgazmus egy színjáték közepette (mert a prosti egészen biztosan nem fog elélvezni, csak "dolgozni"), amely után a hátsó ajtón távozol és egyből előjönnek az fojtó érzések. A qrvázás olyan, mint az alkohol vagy a drog. Kis ideig lehet élvezed, de utána nagyon sz*r lesz.
2016. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az megoldaná, ha szeretnél egy barátnőt
2016. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizárt. Jelenleg csak külső forrásból tudod beszerezni a boldogságot. A hangulatod akkor fog javulni, amikor megtanulsz önmagadtól boldog lenni, ha kapcsolatba kerülsz az érzéseiddel szükségletriddel. Akkor tudsz majd helyes célukat meghatározni, és az utat is tudni fogod, hogyan érd el, amit szeretnél. Ezt a kiegyensúlyozott állapotot önismerettel érheted el. Van egy rakás könyv a témában, torrenten fent van.

<3 pszichológia


Ja, és nem mellesleg egy ilyen önmegvalósító személyre tapadnak az emberek, hiszen látják rajta a pozitív kisugárzást

2016. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Legfeljebb testileg.
2016. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!