Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt minek lehet nevezni?...

Ezt minek lehet nevezni? Ilyenkor mik vagyunk egymásnak? :D

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kavartam 2 hónapig volt ez-az, de a végén nem jöttünk össze.

Ő sem érezte magát készen egy kapcsolatra meg én sem. Egyébként eléggé össze is vesztünk ez miatt, elküldtük egymást (úgy elég "szépen").


Eltelt pár hét azóta, és véletlenül találkoztunk mondhatjuk úgy hogy kibékültünk. Nem úgy hogy össze jöttünk hanem barát sem lett, viszont nem is jöttünk össze ezután.

Folyamatosan dícsért meg azért nekem is furcsa dolog volt ez az egész.


Néha azóta beszélgetünk telefonon, de olyan mintha újra felakarna szedni valami ilyesmi.

Tegnap is felhívott, és elmondta hogy hát azért idézem "k**a jól nézel ki, hát meg nem tudom azért én így elraktároztalak mert ha nem is te vagy az igazi, de közel vagy hozzá,sokszor eszembe jutsz...szóval,majd valamikor azért én még megpróbálnám újra ezt a dolgot veled"

Erre én csak annyit tudtam mondani, hogy hát igen van egy lerendezetlen ügyünk.


Most akkor mi mik is vagyunk egymásnak ilyenkor? Semmit nem értek az egészből, de tényleg. Mással volt hasonló már, és mi lett a vége?

20l-25f


2016. dec. 16. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ennyi alapján nekem az jött le, hogy ha mással nem jön össze neki a dolog, jó leszel neki te is.
2016. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát még említett egy olyant, hogy volt egy másik lány is azóta, de folyamat rám gondolt,és azt a lányt ezért elküldte, nem tudom ezen a pasin eligazodni valami rejtvény amúgy.
2016. dec. 16. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi gyökér.
2016. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem tudsz eligazodni? Pedig nem egy komplex eset, sőt felettébb primitív..


Te írtad, hogy nem érzi magát készen egy párkapcsolatra, de amint dob azért keres új lányokat. De azért érezte a vita miatt, hogy durván váltatok szét és ha "talon"-ba akar tenni akkor valamivel "kedveskednie" kell ami az ő primitív nyelvén egy olyan óriási, szellemi erőfeszítéssel megfogalmazott bókot jelent, mint hogy "k*va jól nézel ki"..


Pont arra kellesz neki, mint ahogy szerinte kinézel, egy prostituált, tulajdonképpen egy Freudi elszólás. De aki beéri egy ilyen bókkal az ne is akarjon többre adni. Csak megvezet.

2016. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

tipikus 21. századi lamour.

megfejtés: dobtad/dobott a srác és keresett mást, akinél szintén nem futott be vagy nem kellett neki a csaj tovább. így eszébe jutott a könnyen megszerezhető előző lépés, ahova vissza sírja magát (az ágyadba). te pedig magad sem tudod mit akarsz és előadod neki, hogy "hát igen van egy lerendezetlen ügyünk = dughatnánk még párszor ,mivel nincs senkim)

2016. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valamiért feldobta nekem ezt a kérdést. Mi lett a végén?
2020. szept. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!