Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszünk egymásnak, de egyikün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszünk egymásnak, de egyikünk sem mer lépni igazán. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, de még nem volt barátom, se semmi komolyabb. Azon a véleményen vagyok, hogy várni kell az igazira. Voltak fellángolásaim, de tudtam, hogy nagy részükből nem lesz semmi, ezek el is múltak egy idő után. Most nyáron viszont elmentem önkénteskedni több hétre, ahol megismerkedtem egy fiúval...és éreztem, hogy ez teljesen más. Nem csak érzelmi hullámvasút és nem csak vonzódás, hanem sokkal komolyabb érzéseim kezdtek lenni iránta, amit eddig még senkinél nem tapasztaltam. Egyszerűen éreztem, hogy kötődöm hozzá, vagy nem is tudom. Egy idő után többen is mondogatni kezdték, hogy én is tetszem Neki, és ezt később én is észrevettem. Velem mindig kedves volt, törődő, szeretetteljes. Most viszont hazajöttem, és nem tudom, mitévő legyek, de már most nagyon hiányzik. Nem szeretném elszalasztani ezt a lehetőséget. Ilyenkor mi a teendő? Várjam, hogy ő írjon nekem? Vagy vegyem a bátorságot és írjak neki én? Nagyon rossz lenne, ha megszakadna köztünk a kapcsolat, főleg hogy elég közel lakunk egymáshoz. Szerintetek a fiúnak kell megtennie az első lépést, vagy a lány is kezdeményezhet? Hogyan érhetném el, hogy találkozzunk? Bocsánat a sok kérdésért, csak azt hiszem, életemben először szerelmes vagyok. :)

2016. aug. 10. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a sztereotípiát,hogy a fiú tegye meg az első lépést! :) Ha érdekel a srác akkor igenis írj rá Te! Lehet Ő csak kedvel még egyelőre és nem gondolja hogy Te nyitott lennél a dologra. Hajrá! Persze utána már neki is illik néha rád írni.
2016. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igaz, én fiú vagyok, de kigondoltam egy taktikát olyan helyzetekre, amikor ki akarom deríteni, tetszem-e az adott lánynak. Ráírok először és ha jól el tudunk beszélgetni, ő is visszakérdez és ha éppen kifogyunk a témából, ő is dob fel újat stb. , akkor írok neki másnap is. Ez a lépés mondhatni nálad már megvan, mert gondolom el tudtatok beszélgetni. Aztán ilyenkor, mikor már 1-2 alkalommal én írtam neki, akkor úgy vagyok vele, hogy neki is kell írnia, ha érdeklem. Ilyenkor várok és ha legfeljebb 2 napon belül ír, akkor nagyon valószínű, hogy tetszel neki. Ez általában bevált nálam, sokszor negatív irányban is (nem írt az adott lány, én pedig 2 kezdeményezés után nem fogok harmadszor is írni).


Ráírni két féleképpen tudsz. Írhatsz neki úgy, hogy rögtön észrevegye, hogy tetszik neked. Például, ha úgy írsz neki, hogy "miújság?" vagy "hogy vagy?" stb.

De mivel lány vagy és fiúknál nem igazán van friendzone, így indíthatsz valami "indokkal", amiért írtál neki. Ez már helyzetfüggő, valami okkal tuti rá lehet írni. Ez nekem sose vált be, mert ilyenkor a lány azt gondolja, csak csevegni akarok és friendzoneba tesz.


Egyébként sose volt barátnőm, de párszor sikerült eljutni a találkozókig, neked meg odáig kell, szóval ebben tapasztalatból tudok segíteni. Ez a gondolatmenet csak a logikára épül és feltételeztem, hogy nem létezik fiú-lány barátság.


Remélem, azért hasznos :)


19/F

2016. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!