Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Különleges embernek tartod...

Különleges embernek tartod magad? Miért?

Figyelt kérdés
Persze, minden ember egyedi, megismételhetetlen, blabla. De az általánosságból kilépve, TE különlegesnek tartod-e magad?

2016. dec. 18. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nagyon különlegesnek tartom magam.

Nagyon eltérőszemélyiségem van a többiekétől, teljesen máshogy gondolkodok mint mások, és teljesen máshogy érzékelek/látok bizonyos dolgokat.

2016. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Különös embernek tartom magamat...különösen szerencsétlen/genetikai selejtnek.
2016. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én igen, mert mindenki furának vagy különlegesnek tart, aki ismer. Meg nagyon megosztó személyiség is vagyok, általában vagy nagyon kedvelnek vagy nagyon utálnak, ami már csak azért is fura, mert épp, hogy csendesebb vagyok az átlagnál, nem olyan ember vagyok, aki állandóan a középpontban van és osztja az észt.
2016. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%
Főleg átlag feletti agyi- és tudati szint miatt, igen.
2016. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mit értesz átlag feletti tudati szinten? Az agyi szintet értem.
2016. dec. 26. 17:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Különlegesnek tartom magamat, mások pedig vagy különlegesnek vagy furának tartanak, néha problémáznak is miatta.
2017. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Inkább elmebetegnek tartom magam, aki a zárt osztályra való. :D Animézek, mangát olvasok, odavagyok a fiúkért (és a fiúk közti szerelemért :D ), könyvmolynak születtem, barna szemem van, világosbarna hajjal tálalva, világos bőrrel és átlagos magassággal megfűszerezve. Lusta és önző vagyok, viszonylag jól tanulok, függők a zenétől (kb. mintha kokóra lennék ráfüggve :D ), imádom a smiley-kat, van pár felszínes kapcsolatom a suliban, japánul tanulok (szótár van nekem, sayonara, ez már megy nekem, karate meg kung-fu ninja, otthon meg már üres a findsza, szaké, kombó, meleg ninja, kamikaze, bonsai, rizsa, sony, toshiba, yamaha, suzuki áll a fa alatt...FÖLVETTEK A SUZUKIBA MUNKÁSNAK...), sokat beszélek, pedig introvertált vagyok, félek az emberektől, mégis hozzám jönnek minden üggyel-bajjal, szeretem a fiús dolgokat(nem vagyok leszbi), félek a sötétben, valamint ragyogó kisregényeket tudok írni magamról, tehát, minden bizonnyal egoista vagyok, mindazonáltal önbizalomhiányban is szenvedek, tehát egy két lábon járó paradoxon vagyok. Yeah.
2017. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket!
2017. júl. 8. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!