Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az hogy porcelán baba?

Mit jelent az hogy porcelán baba?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta hogy olyan vagyok mint egy porcelán baba! Nem tudom hogy ez mit jelent ezért körülnéztem az interneten de nem találtam semmi hasznosat!

2016. dec. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem nagyon van fogalmad arról sem, hogy mi az a porcelán :D. Nagyon jó mondhatom mindegy nő vagy úgyhogy valahogy felkell dolgozni...egyébként a törékeny emberekre szokták ezt mondani.
2016. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Törékeny lelkű, sértődős. Ha magadat nem gondolod ennek, nem illik rád, vagy pedig nem ismered annyira magad rendesen. Mondjuk lehet, hogy csak hülyült az ismerősöd.
2016. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De az is, lehetdass, hogy szép, egyenletes, sima, az arcbőröd, olyankor is ezt mondják.
2016. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval, részben a külsőre értik, amennyiben valakinek olyan szabályosra smikelt az arca, mint egy porcelánból készült babafejnek (fehér, makulátlan, éles szemöldök és száj kontúrral) és a lelke, személyisége is érzékeny, könnyen "törik", vigyázni kell rá, bizonyos értelemben kívül-belül merev.
2016. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!