Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire beteges, hogy rosszul...

Mennyire beteges, hogy rosszul vagyok a szép és boldog lányoktól?

Figyelt kérdés
Ne kérdezzétek, hogy ez miért van. Még csak szexuálisan sem vonzódok a szép és vidám lányokhoz, annál inkább érzek ellenszenvet irántuk. Múltkor is láttam vagy 3-4 szép csajt, ahogy az egyetemen nevetgélve beszélgettek és nem arra gondoltam, hogy milyen dögösek és de meg...őket, hanem, hogy vajon hány srácot aláztak meg, hányat csaltak meg és mekkora lehet az egojuk. Biztos velem van a baj, de sztem ezt a velük szemben felállított sztereotípiát és megbélyegzést már sosem fogom tudni eltüntetni a fejemből, hacsak nem alakul ki egy ehhez hasonló stílusú csajjal valaha is egy stabil/boldog párkapcsolatom. Van még ilyen hozzám hasonló fiatal pasi, aki így gondolkozik?

2016. dec. 21. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
igazi lúzerhez van szerencsénk.
2016. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Akkor legyél homi, és akkor nincs gond. :)


Egyébként minden csak rajtad múlik, a saját tetteid formálják az életedet és nem más fog rajta változtatni, csak is te!

2016. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
És őszintén, kit érdekel a te véleméyned? Egy savanyú, keserű kisfiú lehetsz, akinek nem jut szép lány. Nézz már magadba, hogy jössz te ahhoz, hogy a nevetgélő lányokról ilyeneket gondolj? Szerinted ez normális??
2016. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 papics ***** válasza:
73%
Velem is volt hasonló csak nem minden nevetgélő lánynál gondoltam erre, hanem aznál akiket ismertem is személyesen és tudtam hogy ferdehajlamúak. Viszont én azt nem hiszem el hogy minden egyes szép lánynál ez jut eszedbe egyből... #3-nak üzenném, hogy szerintem te meg egy pasizabáló tinip*csa lehetsz abból ítélve amilyen lekezelően tudsz viselkedni más emberekkel. boldog karácsonyt :)
2016. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg magadban gondolod ezt, és nem teszel semmit azért, hogy az általad gyűlölt lányoknak rossz legyen, addig nem számít.

Viszont lehet, hogy a saját boldogságod útjába áll. A nem olyan szép, és nem olyan lányokról mi a véleményed? Komolyan kérdezem. Mert ha a vonzóakat utálod, az átlagosat meg észre se veszed, akkor nem lesz boldog párkapcsolatod egyik halmazból sem.

2016. dec. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Egy frusztralt, szorongo, duhos kisfiu vagy.
2016. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Tudom a mostani világ már más mint régen volt,de a világon még mindig van jó, volt és lesz is ahogy homoszexuálisok,leszbikusok , hitler félék,de nem szabad elfelejteni hogy sok ember még nem állt be a tömegcikkek közé és amíg nem ismered meg az illetőt , lehet elhalasztasz egy igazán szép élményt, egy olyan lánnyal akiről azt gondolod sok fiúval volt már, de ha ezt gondolod és kihagyod őt,lehet egy nagyon értékes kincset veszítesz el az életedből.
2016. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán csak nőgyűlölő vagy. Valami történhetett gyermekkorodban, ami a tudatalattidban ilyen ellenszenvet táplál benned a boldog nők iránt.
2016. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel elég kívánatos nekik, úgyis megcsalnak. Ne rosszul légy a csajoktól, hanem kívándd őket! Amúgy a mai világban már szinte semmin se lehet csodálkozni. Vannak ettől betegesebb dolgok is.
2016. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utálom őket. Nagyon kevés normális van belőlük... Punk vagyok maradok a rocker, punk csajoknál azokból kevés a beképzelt kis divatmajom... :D
2016. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!