Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Aki nem vallásos, sőt meg sincs keresztelve, nem szokott otthon segíteni a házimunkában, szinte mindent megkap amit kiejt a száján, legyen az 60 ezer ft-os cipő, ájfon vagy akármi. A szülei egyáltalán nem szigorúak vele, mindent ráhagynak, azt csinál amit akar, azt tanul amit akar( itt arra gondolok hogy csak a fő tantárgyakat tanulja amik a felvételihez kellenek). Nincs megszabva hogy hány órakkor kell hazamennie és hogy meddig aludhat. Ha nincs kedve iskolába menni nem megy. Utálja a magyarokat és a magyar mentalitást és ezért Amerikába akar élni.

Nem nem magamról írtam hanem egy osztálytársamról. Egy 16 éves lányról van szó. Engem a leírtak egy kicsit idegesítenek és kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Ha valamit nem helyesen írtam sajnálom!



2016. dec. 23. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire ismered , miért foglalkozol vele ?
2016. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Idegesíteni ne idegesítsen, mert mégis mi a tökömért foglalkozol vele?


Amúgy a véleményem az, hogy elkényeztetett. Ugyanakkor azt nem látom be, miért baj, ha csak a számára szükséges tantárgyakat tanulja és ateista. Ezek miatt nem kéne elítélni...

2016. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

honnan veszed , hogy utálja a magyarokat ?

miben nyilvánul meg nála ?

2016. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

minden létező negatív és provokatív tulajdonságot felsoroltál róla:D kicsit fura volt ezt olvasni

ha tényleg igaz, akkor eléggé nagyot fog esni a végén

ateista, szűk látókörű hazaáruló,aki fennhordja az orrát

hát igen, a túlzott liberális neveltetés eredménye:D

2016. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen elkényeztett-buta p*csák, ha nem szépek, akkor végképp nem viszik sokra.

Menjen csak Amerikába. Ilyen hülyékre itt nincs szükség.

2016. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó neki hogy ilyen szülei vannak.

Idegesít téged hogy más milyen életet él? Nálad lehetnek a problémák akkor.

2016. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanaz, mint egy vallásos, visszafogott, szegény lányról.
2016. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi :)
2016. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít mert az ilyen mentalitású csajokat a legkönnyebb megszopatni, megdugni a különböző éjszakai bárok, clubok, szórakozóhelyek parkolóiban. 25F
2016. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!