Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért gáz ha valaki hisz a...

Az miért gáz ha valaki hisz a Jézuskában? Eléggé hülyén hangzik, tudom. Bunkó választól kíméljetek

Figyelt kérdés

#Ciki/nem ciki
2016. dec. 25. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Gyerekként teljesen normális, én is hittem benne.

Ha hívő az illető, nem zavar, de kétlem, hogy akkor "Jézuskának" hívná.

2016. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem,hogy ő hozza az ajándèkokat
2016. dec. 25. 15:39
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg ne lepődj, de közvetve "része" lehet benne, hogy ajándék kerül a fa alá. Ugyan én nem vagyok ennek a hitvilágnak a hagyományos módon részese, de nem áll messze az igazságtól az, aki szerint a "Jézuska" hozza. Na így már nem is lenne olyan gáz, nem? :)
2016. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert gey bizonyos kor után mindenki tudja, hogy nem így van.
2016. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
#2: Szóval azt hiszed ő hozza? Na akkor tényleg bajok vannak, nem tudod megkülönböztetni a valóságot a kitalációtól vagy nem akarod belátni a tiszta igazságot hogy nem ő hozza az ajándékot. Ajánlom ez esetben sürgősen keress pszichológust.
2016. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Someone Alone ***** válasza:
91%
Nem az a gáz, ha valaki hisz benne, hanem az, ha nem tudja elfogadni, hogy vannak, akik nem, és erőltetni akarja az egyértelmű kitalációt.
2016. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy bizonyos kör fölött már gáz, mert tisztában kell vele lenni, hogy az ajándék vásárlás azért egy anyagi kiadás a rokonaidnak. Szép dolog kérni mikrót, tvt meg hűtőt, de jó lenne, ha tudná a másik, hogy az nem csak a semmiből lett, hanem valakik fizettek érte elég sokat. Én úgy gondolom ilyenkor a hála nekik jár, akkor is, ha egyébként meg se kottyant anyagilag nekik. Pusztán csak azért mert már tisztában vagy a pénz fogalmával.
2016. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben a kérdést? Hány éves vagy?
2016. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
12.Igen tudom,fiatal kor. Csak azért kérdezem mert az osztálytársaim mindig ezzel faggatnak és nem merek neki válaszolni:/
2016. dec. 25. 22:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. dec. 25. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!