Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítene valaki? Van egy...

Segítene valaki? Van egy barátnőm. Emo, de nem tudja, milyen. Kíméljetek a linkektől! Konkrét "fajta" neveket várok.

Figyelt kérdés

Folyton feketébe van kendővel, láncos kiegészítőkkel smink nélkül. A haja elől tépet, de ennyi, csak sima kiengedet. A hangulata nagyon változó. Nincs öngyilkossági hajlama, nem vágdossa magát. A zenei ízlése... hát, AFC-től kezdve Violettáig sok mindent hallgat. Sok oldalon néztem már "emo fajtákat", de egy olyan sincs, ami igazán illene rá. Nagyon sokszor nagyon sokat nevet, de ha rossz kedve van, akkor sokszor befordul. Sok "depis" rajza, dalszövege és verse van.

Tudja valaki, ez milyen fajta? Csak értelmes válaszokat várok. Aki túl hülye, hogy ezt felfogja, tudom sajnálni. És előre is köszi a válaszokat.



#emo #Emo fajta
2015. jan. 5. 22:17
1 2
 1/14 tarnai ***** válasza:
Emo, "canis merga" könnyen beazoosítható.
2015. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány évesek vagytok, de fiatalnak tűnsz a kérdésed alapján. Szerintem csak saját, egyedi stílusa van, ami fiatalon még ritka :)
2015. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

14 mindketten :p

Csak pár hónap van köztünk.

Köszi a válaszokat.

2015. jan. 6. 16:35
 4/14 A kérdező kommentje:
De azt még jobban megköszönném, ha kapnék egy hasznos választ is :(
2015. jan. 6. 16:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Olyan hülyeség még emon belül is stílusokat kitalálni. Az emo maga egy stílus, zenei irányzat, életérzés. Ezen nincs mit magyarázni. Minden ember más, felesleges "fajtákba" sorolni magunkat.
2015. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14 vagyok es nagyjabol ugyanez igaz ram is :) annyi hogy nem hordok kendot meg semmi fele kiegeszitot es en leginkabb rockot meg rappet hallgatok, de en nem mondanam emonak magunkat :D csak egyszeruen igy erezzuk jol magunkat es az, hogy sok a depis dalszoveg...na es? :D pl. Hollywood Undead, hallgatom, mert jo szamaik vannak szerintem annak ellenere, hogy majdnem mindegyikben ki akarjak nyirni magukat :D ha meg arra ertetted, hogy o ir ilyeneket, akkor szerintem igy irja ki magabol azokat az erzeseket, amiket tenyleg senkinek nem mond el. Az en velemenyem szerint ez nem emo, sot szerintem ennek a stilusnak meg csak neve sincs es nem kell ezen ennyit agyalni. :)
2015. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző! De emo. Ő is tudja. És igen, ő írja :)
2015. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem esett volna le, a kérdező és az említett személy az iskolatársaim ;)
2015. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Örülök a kommenteknek és köszi. De még mindig nem kaptam hasznos választ...
2015. jan. 7. 20:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia:) ne foglalkozzatok azzal h az emo-n belül milyen típushoz tartoztok;) mindenki egyedi ah a bnőd is^^ de ha nagyon választani kéne esetleg a hurt emo-t mondanám de mint mondtam mindenki egyedi és ez tesz minket különlegessé és izgalmassá csak élvezzétek az életet és ne foglalkozzatok a sok élettelennel akik rosszakat és hülyeségeket hordanak össze vissza!!! luw:* 16/emoL
2015. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!