Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy útálhatja valaki annyira...

Hogy útálhatja valaki annyira a focit, hogy ha kap vmit amin focisták vannak inkább kidobja? Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt mondja h a fidesz miatt utálta meg.
2016. dec. 26. 13:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne az ő hibája legyen már, hogy sz*r ajándékot adtál! Én sem szeretem a focit, nem is örülnék semminek aminek ehhez van köze. (haverokkal, vagy fiammal szívesen játszok, de nem kellene soha ehhez fűződő ajándék, és tv-ben sem nézem soha)
2016. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, egy rugóra jár az agyunk, egyformát írtunk :-)
2016. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én is k**asznám a foci ajándékot. Nem csak azért mert utálom a focit, hanem azért is mert aki adta, az biztos, hogy nem ismer engem!
2016. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Someone Alone ***** válasza:
100%

Te magadnak vettél ajándékot, nem az említett személynek.

Nehogy már még te legyél kiakadva azért, mert annak ellenére, hogy tudtad, hogy nem szereti a focit, te rá akartad erőltetni.

Az ő reakcióhe ebben az esetben normális volt, viszont a tiéd nem az.

2016. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Someone Alone ***** válasza:
100%

reakciója*


Egyébként én sosem szerettem a focit.

Kiskoromban sem.

Jó lenne, ha felfognád, hogy rajtam kívül még sok ilyen ember van, pár előttem válaszolót is beleértve.

2016. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom mikor valaki olyan ajándékot vesz amit "magának" vesz és nem nekem. Azt meg még jobban mikor el is várja, hogy tetsszen nekem.


Nem mondom hogy nyíltan kidobnám, de biztos hogy tipikusan az az ajándék lenne, ami soha többet nem kerül elő az alsó fiókból.

2016. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!