Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz hogy 17 éves múltam, és...

Gáz hogy 17 éves múltam, és szilveszterkor megyek először házibuliba?

Figyelt kérdés
Ja és eddig barátaim sem voltak. Meg alapból is kicsit asszociális vagyok, kíváncsi vagyok hogy fogom magam érezni. Ha rosszul, akkor a szobám négy fala közt fogom lelélni az életem szeretett plüsseimmel, és könyveimmel.

2016. dec. 26. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz,legalább annál később leszel alkoholista.
2016. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, szerintem mást se -> nem gáz
2016. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

miért érzel egy olyan dolgot gáznak, ami egyébként nem gáz?


légy nyitott az emberekre, és a külvilágra.

2016. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából totál nem érdekel, szóval nem gáz.
2016. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én se nagyon buliztam középiskolában, most meg rengeteg barátom van :)

Ne így indulj neki, hogy "úgyis gáz lesz", mert akkor tényleg az lesz, tapasztalat. Az alkohollal óvatosan, a többiek jobban fogják bírni, mint te, mert már szokták. Egyébként meg engedd el magad, táncolj, beszélgess, hagyd, hogy történjenek veled jó dolgok!

Ha tényleg pocsék lesz, az azt jelenti, hogy voltál egy pocsék buliban, nem azt, hogy az összes buli rossz. Ha nem érzed jól magad, csak azêrt is el kell menj egy másik buliba, hogy felülírd ezt a rossz emléket :D

Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem gáz egyáltalán. Mindenkinek máshogy alakul az êlete, a tiédből ez eddig kimaradt, de emiatt senkinek nincs joga elítélni téged :)

21/L

2016. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen gáz!Menj ki a kertbe és ásd el magad.
2016. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

En 23 eves multam, es most megyek azt hiszem masodszor.

De ha maga a hely, ahova megyek alapbol gaz, akkor mar nem faj ilyenek miatt a fejem...

2016. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én 18 évesen, azt is megbántam, szóval nem gáz..bár az élet egy utazás, a tapasztalat épít, szóval tégy úgy ahogyan jónak látod, majd tanulsz belőle
2016. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 23 eves vagyok es meg nem voltam se házi, se semmilyen buliban. Jovore majd talan, de ki tudja...
2016. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na hát most feleslegessé vált a kérdés feltetele. Anyukám úgy döntött mégsem enged. Nem sajnáltatás, de tényleg elegem van hogy nincs egy barátom sem, és sehova sem enged el anya. Annyira béna is vagyok soha nem mehettem egyik barátnőmhöz sem, így teljesen egyedül vagyok. Ah nem is érdekel. Köszönöm akik válaszoltak.
2016. dec. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!