Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik mennek szilveszterkor...

Akik mennek szilveszterkor házibuliba! Mennyi pénzt adtok bele fejenként, mire költitek, és hányan lesztek?

Figyelt kérdés
Egy kis felmérés, kíváncsi vagyok. :)
2013. dec. 18. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem pénzt adok hanem viszek piát és segítek a kaja készítésben ha főzünk valamit.
2013. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi mindig batyus bulikat szoktunk tartani(nem csak szilveszterkor), tehát mindenki hoz annyi kaját/piát, amivel ő el lenne, így biztosan lesz mindenből elég.

Pénzt csak annyit szoktunk vinni, amennyi mondjuk elég egy pizzarendelésre, vagy ilyesmi.

2013. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha összejön a szilveszter pár barátommal akkor én szerintem egy üveg vodkát veszek az 1300ft és kb 7-8 an leszünk. És le fogom inni magam mint a szar mert már hónapok óta minden csak szarul sül el.
2013. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem megyek házibuliba, idén én tartom a szilveszteri bulit.. Nálunk úgy működik, hogy mindenki hoz 1-2 üveg valamit, amit inna. Meg valami üdítőket is esetleg.

Én is veszek alkoholt, üdítőket, meg csinálok miniszendvicseket, együk barátnőm szeret muffint sütni, így ő azt is hoz (múltkor hozott 2 nagy tálcával, szerintem most is ez lesz).. Nem tervezzük nagyon nagy létszámúra a bulit, kb. 10-15 fő várható, bár megmondtam mindenkinek, hogy nyugodtan hozzanak embereket, csak azért ne a Vörös Hadsereget, mert akkor nem férünk be a lakásba :D

25/N

2013. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan 15-20an vagyunk (minden évben), ki szoktunk bérelni egy apartmanházat. Ott a bérlés 2000/fő, 1500-öt kérünk el pluszba mindenkitől amiből fedezzük a kaja+pia+üdítők+poharak+egyéb. Szóval fejenként 3500, és ebből általában megoldjuk úgy, hogy még maradjon pia másnapra is:D
2013. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!