Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lesz még arcszőrzetem?

NagyTibirka kérdése:

Lesz még arcszőrzetem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok kb 13 éves korom óta az arcom tele van pattanással mostanra már valamit javult.Nincsen csak bajuszom meg az államon egy jó pár szál,az alkaromon is fehér szőrzállak vannak,mellkhasom is most kezdett szőrösödni,a felmenőim között nem volt probléma.
2016. dec. 27. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Lesz persze, de lehet nem leszel arcszőrzetben nagyon elengedve. 20-22 éves korodig még tutira lesz változás, és utána is, csak lassabban erősödik, és nem nagyon nő új helyeken.

Valahogy az én generációm is úgy sikerült, hogy vagy a bajusznál-állszőrnél erősebb (ideális körszakállnak), vagy az oldalszőrnél, de akkor elöl jó nagy szünetekkel nő csak :)

2016. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamennyivel biztos erősebb lesz a szőröd. Nekem a bajusz-áll-pajesz környékén 16 évesen kezdett el nőni és folyamatosan nőtte be az arcomat (26-27 éves koromra jutott el odáig, hogy befedné a teljes arcom). A testem később kezdett el nőni, de aztán túl jól sikerült, megelégdnék kevesebbel is. :D
2016. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
eddig örültem neki hogy nincs de mostmár nem bánnám ha lenne a legtöbb osztálytársamnak már van sőt van aki több mint két éve borotválkozik hetente nekem meg most is elég ha két hétbe egyszer leborotválom.
2016. dec. 27. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!