Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lesz arcszőrzetem és...

Hogyan lesz arcszőrzetem és mikor?

Figyelt kérdés
Kb. hány éves koromban lesz arcszőrzetem, és hogyan jön elő? Egyből mindenhol, vagy fokozatosan, illetve először csak pelyhedzik, és utána lesz igazán szőrös, vagy hogyan?
2010. máj. 22. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
változó. van akinek 13-14 évesen, van akinek 17 évesen sem kell borotválkoznia (ez mondjuk ritka). először a bajusz kezd sötétedni, aztán pár év, a szakáll is. amúgy lány vagyok, de a fiúosztálytársaim már hasonló helyzetben vannak.
2010. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először a bajszod sötétedik, ami egy idő után nagy gáz :) aztán az állad kezd pelyhedzeni, utána a pajeszodnál, majd végül az állkapcsod vonalánál is.
2010. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jajj az a leggázabb amikor fiúknak megjelenik a munkás-bajusz x'D. tehát amikor elsötétedik a pihe a bajusz helyés és elkezd sűrűsödni :'D amikor kérdeztem hogy miért nem szedikle sosem válaszoltak.de mind nagyon büszkék voltak és lehet attól féltek hogy elveszítik xD. A lányok gyűlölik
2010. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!