Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatok azzá?

Hogyan válhatok azzá?

Figyelt kérdés
Antiszoc akarok lenni. elegem van hogy az összes ember akire barátként tekintettem valaha vagy barátnőre, arról kiderül hogy egy féreg és képes egy másik ember miatt megfenyegetni. jelen esetben egy íratlan szabályt b*sztak a fejemhez facebook üzenetben hogy haverok exére nem mászunk. ezek szerint az egész megyébe ha akarok valamit is kezdeni a p*csömmel ez esetben a kedves roma származású "EX" barátomat meg kell kérdeznem mit tehetek mert hogy neki már 8692 nője volt. Ja de a felét csak egy éjszakás kalandra vitte bevallása szerint. aztán mégsem. együtt voltak. Mi a ........ ez?! és ez csak egyetlen ember és egyetlen hülye példa az ezerből. írhatnék még regényt de attól is elment a kedvem. ezt sem értem minek írom ki mikor emberek fognak rá válaszolni. (jó hogy nem robotok...)

2016. dec. 27. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, az a problémád, hogy a (volt) haverod megfenyegetett azzal, hogy kicsinál, ha ismerkedni kezdesz az egyik exével, erre te meg csalódtál az egész emberiségben?
2016. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem mindenki rossz ember. ÉN is ezt hittem szinte egész életemben és antiszoc voltam de mindig vannak jó emberek csak meg kell őket találni tapasztalatból beszélek...17/l..ja és akarj élni megéri :)
2016. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
alapjáraton jó kedvem van. amíg valaki el nem cseszi. minden nap. család... de néha nagyon elpattan az a bizonyos húr..
2016. dec. 29. 17:02
 14/14 anonim válasza:
Az mindenkivel megesik :)
2016. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!